Genç kartta 2 IBAN'dan hangisi kullanılmalı?

Seemih

Picopat
Daha fazla  
Ziraat gençkart hesabımda 2 IBAN var. Birisine KYK kredisi yatıyor diğeri ne için anlamadım. Ayrıca kart üzerinde sadece bir IBAN var 2. IBAN'ı ne için tanımlamışlar onu çözemedim. Biri gençkart hesabıma para gönderirken kredi yatana mı yoksa diğer IBAN hesabıma mı para göndermeli?

Ziraat gençkart hesabımda 2 IBAN var. Birisine KYK kredisi yatıyor diğeri ne için anlamadım. Ayrıca kart üzerinde sadece bir IBAN var 2. IBAN'ı ne için tanımlamışlar onu çözemedim. Biri gençkart hesabıma para gönderirken kredi yatana mı yoksa diğer IBAN hesabıma mı para göndermeli?

Uygulamadan ekran görüntüsü paylaşma şansınız var mı kişisel verilerin olduğu alanları maskeleyip?

2 IBAN'i da siz kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. 2 IBAN'a da para gönderilidiğinde 2 si de banka hesabınıza düşer, kredi kartınıza düşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı