Genel kullanım için bisiklet önerisi

Mosso, scott, cube, trek gibi bisikletleri alabilirsiniz. İkinci el öneririm. Genelde Mosso bu bütçelerde daha iyi bisiklet sunar. Ancak diğer markalar da çok güzeldir. Sarı site üzerinden aratarak hoşunuza giden ve sağlam olan bir bisikleti alabilirsiniz. Salcano önermem. Bianchi ise güzeldir. Ben yerinizde olsam Mosso alırdım. Model olarak ise çok fazla model var. Bisiklet olarak hoşunuza gideni alın. Kesinlikle disk frenli değil de hidrolik frenli alın.

Şehirde sürecekseniz MTB uzak durun. Şehir bisikleti alıp keyfinize bakın.
Bianchi T11 bu tercih edilebilir.
MTB nedir, şehir bisikletinin diğerlerinden farkı ne tam olarak?

Mosso, scott, cube, trek gibi bisikletleri alabilirsiniz. İkinci el öneririm. Genelde Mosso bu bütçelerde daha iyi bisiklet sunar. Ancak diğer markalar da çok güzeldir. Sarı site üzerinden aratarak hoşunuza giden ve sağlam olan bir bisikleti alabilirsiniz. Salcano önermem. Bianchi ise güzeldir. Ben yerinizde olsam Mosso alırdım. Model olarak ise çok fazla model var. Bisiklet olarak hoşunuza gideni alın. Kesinlikle disk frenli değil de hidrolik frenli alın.
2. el düşünmüyorum, link olarak atma şansınız var mı acaba önerilerinizi?

Salcano önermiyorsunuz demek? 😄
Salcano İstanbul 27S 700 Hd (1).jpg

CTB ( City Touring Bicycle )

Kadro Hydroformed Tubes 6061 Alüminyum Kadro

Lastikler
fabrika çıkışı Zırhlı Continental Contact Plus

Vites sistemi komple Shimano.

Fren sistemi, Rotorlar, Balatalar, Kablolar, Hidrolik komple Shimano .

Gidon,Maşa ve Boğaz Alüminyum Dereceli Zoom.

Jant Göbekleri Shimano

Ayrıca dünyaca meşhur o bisiklet markalarının çok çok özel modelleri hariç, tüm kadrolar Dünyanın en büyük bisiklet kadro üretici ülkesi olan Tayvanda üretiliyor.
Şimdi soruyorum size, neden Salcano önermiyorsunuz?

Geri
Yukarı