General Mobile 4G Androidone Alınır Mı ?

recebg

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba,
900 TL'lik bir bütçem var ama telefona bu saatten sonra fazla para vermek istemiyorum. Benim telefonda aradığım özellikler şarj süresi en önemlisi, sosyal medya onun dışında fazla oyun oynamam bu yüzden GM 4G almaya karar verdim nasıl bir cihazdır alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçeye 99 TL daha ekleyip GB 5 Plus alman daha iyi olur. Daha uzun süre kullanabilirsin. Ama GM 4G de güzel telefondur. Tercih sana kalmış.

Merhaba. Asus zenfone 2 32 GB satıyorum. Nokta kusur yok. 18 ay garantisi var. Vatan bilgisayardan alınmadır. İlgilenirseniz wathsapptan ulaşabilirsiniz. Numaram 0539 430 27 42.

Düşünmüyorum.

Arkadaşlar sorun yoksa telefonda bugün alacağım başka önerisi veya kullanıcı yorumu olan varsa yazabilir.

Bir süre sonra ekranın sararacak, performans düşecek, her ne kadar saf Android olsa bile işlemcisi düşük kalıyor. Batarya olarak pek iyi değil. GM5+ al. GM4G Alıp da, pişman olma.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı