General Mobile Discovery A101'e Geliyor

Çıkışının ardından 6. yılına girmeye hazırlanan GM Discovery çıktığı ilk fiyattan tekrardan satışta.
"Alınır mı acaba?" sorularına ben hemen yanıt vereyim; hayır kesinlikle alınmaz.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

gm-discovery-a101-02-ukOk_cover.jpg

5 sene önce aynı fiyata almıştım zaten. Şuan alınmaz, aldırmayınız. Ha çok mu kötü? Hayır, idare eder ama şuan telefon piyasasını bilmiyorum, daha iyisi bulunabilir belki.

1 GB Ram ile ancak program yüklemeden tarayıcı üzerinden sosyal medya falan işleri görülebilir. Ama sosyal medya uygulamaları falan yüklendiğinde cihaz kesinlikle kullanılamaz hale gelir.

5 sene önce aynı fiyata almıştım zaten. Şuan alınmaz, aldırmayınız. Ha çok mu kötü? Hayır, idare eder ama şuan telefon piyasasını bilmiyorum, daha iyisi bulunabilir belki.

İyi tarafından bakmak lazım, telefonların değerleri her yıl düşerken sizinki hiç değer kaybetmemiş.:)

İyi tarafından bakmak lazım, telefonların değerleri her yıl düşerken sizinki hiç değer kaybetmemiş.:)
Çıkışının ardından 6. yılına girmeye hazırlanan GM Discovery çıktığı ilk fiyattan tekrardan satışta.
"Alınır mı acaba?" sorularına ben hemen yanıt vereyim; hayır kesinlikle alınmaz.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 332870
Tabiki alınabikir ama Letgo dan ikinci el 200 TL ye kadar idarelik bir telefon alınabilir az daha vererek Xiaomi alınabilir.

Yıllar önce aynı fiyattaydı. Gene aynı fiyat. Bir süre kendini kasmalı donmalı belli eden alt düzey cihazdır. Alınmaz. Fakat kendinizi ROM işlerinde geliştirmek isterseniz alınabilir.

Zamanında alacaktım, telefoncuya bile gitmiştim. Bana nakit harici taksit yapamayacağını söyleyince araştırmalarım sonucu Note 2 almıştım. Hala kullanıyorum. İyi ki almamışım diyorum. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı