General Mobile Discovery' mi ? Yoksa Samsung Galaxy s3' mü

GM Discoverylere bulaşmayın derim. Çok arkadaşım kullanıyor sürekli bir yazlımsal hatalar falan çıkıyor. Geçen arkadaş 1 M den düşürmüş telefon elinde kalmış çocuğun. Çerçevesi falan komple dağılmış.

Benim kuzenim kullanıyo çok menmunum diyor. Fakat genellikle yazılımsal sorunlar ve dayalıklık konusunda eksik olduğu söyleniyor.

Fakat ben genel özellikler olarak biraz kafam karıştı. General Mobile Discovery' de güzel özellikleri var. S3' de güzel özellikleri var. Sizin önerileniriz nelerdir ?

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon alıcağım. Sizce hangisini almalıyım ?
Kendim GM 16gb olanını kullanıyorum.Bence hıc bulasmadan dırek S3 u al gıtsın derım.Çünkü bazen sapıtıyor telefon özellikle ram kullanımı aşırı derece fazla bir iki uygulama ya baksan direk %80 üzeri oluyor.Ekran parlaklığıda bence eksik bir kısmı en son parlaklık ayarı ile bir düşük ayarı arasında hic birşey fark etmiyor.Ekrana güneş ışığı felan geldiğinde ise sürekli elinle ekranı kapaman gerekiyor yoksa görmesi zorlaşıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı