General Mobile E-tab Root ?

AMPAK ürünün kablosuz yongasını yapan firma. Açabiliyorsan ürünün içini aç, orada daha ayrıntılı modem ve çip bilgisi vardır.

01122012061.jpg

01122012060.jpg

Bu fotoğrafları çektim. Mobil cihazların içinden pek bir şey anlamadığım için kabaca göstereyim dedim. Acaba nerelere bakmam lazım ? Açarken zaten kapağın sdkart bölümü vidalıymış görmedim kırıldı hafif ama sorun çıkarmadı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı tablet benim elimde de var, bu akşam fotoğraflarını çekip atacağım iç kısmının. Harddiskini değiştirme şansımız var mı bu aletlerin eğer hiçbir çözüme ulaşamazsak?

Aynı tablet benim elimde de var, bu akşam fotoğraflarını çekip atacağım iç kısmının. Harddiskini değiştirme şansımız var mı bu aletlerin eğer hiçbir çözüme ulaşamazsak?

Herhangi bir gelişme var mı acaba?

Konuyu hortlattım ama tablet zaten eskidi. İçindeki kodlar vs. ile de bir bilgiye ulaşamamıştım. Zaten devlet bu işe sadece parayı çöpe atmak için kalkıştı. O zamandan beri de uğraşmadım uğraşmak da istemiyorum. Hiçbir şey yapmıyoruz zaten bu tabletlerle. Ayak altından kaldırdım zaten hiçbir öğrenci ve öğretmen kullanmıyor. Öğrencilerde derste oyun oynamak ve iddia kuponu yapmak için getiriyorlar o derece yani. Her neyse, uğraşılmaya değecek bir iş değil açıkçası.

Kardeş benim de tablet var ve istediğim zaman internet vsyre girebiliyorum. Bir sürü oyun da yükleyebiliyorum. Tablete res attım ama yazılım hala duruyor. Tabi bizim okul ayrı bir yazılım geliştirdi. Dediğin gibi usb girişini algılamıyor. Ama siz res attığınızda kod ekranı gibi bir şey çıkıyorsa bu olay olur. Eğer öyle bir şey çıkıyorsa benim verebileceğim kod var ama benim adımın çıkacağı bir kod. Ama bence en iyisi bir bilgisayarcıya götürmeniz daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı