Genshin Impact Pity Nedir?

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Bir banner üzerinden toplamda kaç kez açılım yaptığımızı görebileceğimiz bir yer var mı?

Ve bunun ismi Pity mi? Tam bilmiyorum.

Bir banner üzerinden toplamda kaç kez açılım yaptığımızı görebileceğimiz bir yer var mı?

Ve bunun ismi Pity mi? Tam bilmiyorum.
Sen her bir wish (yani karakter çağırma şeysi) attığın zaman pity'n artıyor. Mesela 10'lu attın pity'in 0'dan 10 oldu. 90 pity'de kesin bir karakter geliyor.
Pity'n arttığı zaman çıkarma şansın artmıyor bu arada.

Sen her bir wish (yani karakter çağırma şeysi) attığın zaman pity'n artıyor. Mesela 10'lu attın pity'in 0'dan 10 oldu. 90 pity'de kesin bir karakter geliyor.
Ama azalmıyor da değil mi? Ve kaç kez Pity yaptığımı görebileceğim bir yer yok mu?

Ama azalmıyor da değil mi? Ve kaç kez Pity yaptığımı görebileceğim bir yer yok mu?
5 yıldız karakter çıkardığın zaman sıfırlanıyor. Açtığın bannerin altında (history) butonu var, ona bastığında karşına çıkardığın şeyler çıkıyor. Mor ve gri şeylerin hepsini 5 yıldız karaktere kadar sayıyorsun.

Örneğin;
1- 3 yıldız
2- 3 yıldız
3- 4 yıldız (silah veya karakter)
4- 5 yıldız karakter

Pity burada 4 oluyor, çünkü 5 yıldız karakterden önce 4 şey var.

5 yıldız karakter çıkardığın zaman sıfırlanıyor. Açtığın bannerin altında (history) butonu var, ona bastığında karşına çıkardığın şeyler çıkıyor. Mor ve gri şeylerin hepsini 5 yıldız karaktere kadar sayıyorsun.

Örneğin;
1- 3 yıldız
2- 3 yıldız
3- 4 yıldız (silah veya karakter)
4- 5 yıldız karakter

Pity burada 4 oluyor, çünkü 5 yıldız karakterden önce 4 şey var.
Benim pity 11 oluyor o hâlde
Hocam merhaba, bir şey soracaktım. 90 kez bir banner dan açılım yaptıktan sonra 5 yıldız düşmesi garanti midir?

Son düzenleme:
Benim pity 11 oluyor o hâlde.

Hocam merhaba, bir şey soracaktım. 90 kez bir bannerdan açılım yaptıktan sonra 5 yıldız düşmesi garanti midir?

5 yıldız düşmesi evet garanti oluyor, fakat çoğunlukla 90'ı bulmadan çıkıyor.

Ekstra Bilgi: Ayrıca çıkardığın 5 yıldız karakter her zaman bannerdaki karakter olmuyor. Mesela Ganyu bannerindan Mona da çıkarabiliyorsun. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsan 50/50 kazanıyorsun. 50/50'de bir sonraki karakterinin kesinlikle bannerdaki karakter olması demektir.

Örneğin:
Ganyu bannerında Mona çıkarttın, daha sonra çıkaracağın karakter kesin Ganyu oluyor.

Ekstra Bilgi: Ayrıca çıkardığın 5 yıldız karakter her zaman bannerdaki karakter olmuyor. Mesela Ganyu bannerindan Mona da çıkarabiliyorsun. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsan 50/50 kazanıyorsun. 50/50'de bir sonraki karakterinin kesinlikle bannerdaki karakter olması demektir.

Örneğin:
Ganyu bannerında Mona çıkarttın, daha sonra çıkaracağın karakter kesin Ganyu oluyor.
Teşekkür ederim

Örneğin:
Şuan Jean'e kadar aynı banner dan 71 açılım yapmışım. 19 tane daha yaparsam garanti çıkacak mı yani 5 yıldız

Yeni konular

Geri
Yukarı