Gezginler.net masum mu?

Syrex6573

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi adam gezginler.net'in masum olmadığını iddia ediyor, sizce doğru mudur diye sormak istedim.
Video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi adam gezginler.net'in masum olmadığını iddia ediyor, sizce doğru mudur diye sormak istedim.
Video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Adı crack olan birçok program virüslüdür bu tarz sitelerden zorunda kalmadıkça program indirmeyin.

Video bu:

Adı crack olan birçok program virüslüdür bu tarz sitelerden zorunda kalmadıkça program indirmeyin.
Gezginler orjinal programların eski sürümlerini siteye yükler.

Crack sitesi değil ki, orijinal siteye yönlendiriyor; ücretli bir yazılımı ücretsiz olarak satmıyor.
Ama asıl önemli olan sitenin kim(ler)e ait olduğu...
Videoyu izle.
Videoyu izledim adam Gezginler.netten herhangi bir birşey indirdiğimiz de tarikatlara para kazandırıyormuşuz diyor adam

Geri
Yukarı