GFN'de Battlefront 2 açarken "your Game failed to launch "hatası

Palumpon

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'den zamanında Battlefront 2'yi bedava aldım, oyunu EA kütüphaneme bugün ekledim ve GeForce'dan açmaya calistigimda.
Your Game failed to launch hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 1 haftada 2-3 kere sil indir yaptım, denilenleri yaptım vs ama launch hatası veriyordu. Bugün yine indirdim yine aynı oturup hem EA hem Origin sildim Program ekle kaldırdan ve BF1 açmayı denedim Origin yönlendirdi giriş yaptırdı "kurulu değilken nasıl oldu bilmiyorum" :) ve oyun açıldı şaka gibi.

Neyse çözümü anlatıyorum;

EA App ve Origin tamamen silin, oyunu başlatın eğer Origin sizde de açılırsa (açılmazsa tekrar indirin) kapatın sonra ise;

C:\ProgramData\Origin\local.xml wordpad ile açın

<Setting key="MigrationDisabled" type="1" value="true" /> girdisini

<Settings> ile </Settings> arasında bir yere yapıştırın, kaydedin.

Bu şekilde Origin'i eski şekilde kullanabilirsiniz, EA App yükletmeye dayatmaz.

Ben böyle çözdüm umarım sizde de çözülür.

Bu arada Mirliva'nın da YT Shorts olarak anlatımı varmış ben onu yeni gördüm, hızlı çözüm için yazıdan anlamayan olursa bakabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hataya çözüm bulabildiniz mi acaba? Bende aynı durumdan müzdaripim.
hayıırr malesef :(

Ben de 1 haftada 2-3 kere sil indir yaptım, denilenleri yaptım vs ama launch hatası veriyordu. Bugün yine indirdim yine aynı oturup hem EA hem Origin sildim Program ekle kaldırdan ve BF1 açmayı denedim Origin yönlendirdi giriş yaptırdı "kurulu değilken nasıl oldu bilmiyorum" :) ve oyun açıldı şaka gibi.

Neyse çözümü anlatıyorum;

EA App ve Origin tamamen silin, oyunu başlatın eğer Origin sizde de açılırsa (açılmazsa tekrar indirin) kapatın sonra ise;

C:\ProgramData\Origin\local.xml wordpad ile açın

<Setting key="MigrationDisabled" type="1" value="true" /> girdisini

<Settings> ile </Settings> arasında bir yere yapıştırın, kaydedin.

Bu şekilde Origin'i eski şekilde kullanabilirsiniz, EA App yükletmeye dayatmaz.

Ben böyle çözdüm umarım sizde de çözülür.

Bu arada Mirliva'nın da YT Shorts olarak anlatımı varmış ben onu yeni gördüm, hızlı çözüm için yazıdan anlamayan olursa bakabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben de origin en başından yoktu yükleyip mı deneyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı