Ghost of Tsushima 16 Mayıs'ta PC çıkıyor!

@Gökhan Şenak Selamlar, bu sabah keyler teslim edildi. Bana mail geldi, keyi sorunsuz şekilde aktif ettim.

Eki Görüntüle 2195156Eki Görüntüle 2195155

18:22 Edit: Oyun ayrıca ön yüklemeye açıldı Steam'de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2195471
Merhaba hocam teşekkürler bilgilendirme için aldım aktif ettim ayrıca yükledim beklemedeyim 😊

@Gökhan Şenak Türkiye saati ile akşam 6 veya 8'de açılıyor genelde. Yani akşam 6-8 arasına kadar beklemeniz gerekecek.

Bu arada on yükleme yapsanız bile eğer kullandığınız SSD yeteri kadar hızlı değilse veya HDD kullanıyorsanız oyunu indirme süresi kadar diske kopyalama süresi de beklemeniz gerekecek. Steam, onyukleme sisteminde oyunu indirse bile doğrudan diskinize kopyalamıyor. Bu disk hızınıza bağlı kopyalama işi oyun ciktiktan sonra yapılıyor.
Hatırlıyorum da Uncharted, PC'ye ilk geldiğinde önyukleme yapmama rağmen bu diske kopyalama olayı yüzünden 2-3 saat kadar beklemem gerekmişti.

@Gökhan Şenak Türkiye saati ile akşam 6 veya 8'de açılıyor genelde. Yani akşam 6-8 arasına kadar beklemeniz gerekecek.

Bu arada on yükleme yapsanız bile eğer kullandığınız SSD yeteri kadar hızlı değilse veya HDD kullanıyorsanız oyunu indirme süresi kadar diske kopyalama süresi de beklemeniz gerekecek. Steam, onyukleme sisteminde oyunu indirse bile doğrudan diskinize kopyalamıyor. Bu disk hızınıza bağlı kopyalama işi oyun ciktiktan sonra yapılıyor.
Hatırlıyorum da Uncharted, PC'ye ilk geldiğinde önyukleme yapmama rağmen bu diske kopyalama olayı yüzünden 2-3 saat kadar beklemem gerekmişti.

Ghost of Tsushima boyutu düşük olduğu için SSD'de biraz daha hızlı olacaktır diye tahmin ediyorum.

Tabii bu akşam saat 18:00'da açılacak oyun saat 19:00 kadar sürecektir dosya çıkarma işlemi benim için M.2 SSD var WD570 500GB SSD var bakalım ne kadar sürecek.

Oynadim bitti unuttum bile millet yeni oynayacak şimdi zamanın gerisinden gelmekte tuhaf zaman yolcusu gibi hissediyorum. Aynısı daha Gow Ragnarokta Spiderman 2 de olacak ohoo loopta kalmışım da yeni oyun çıkmıyor gibi sanki

Oyun erişime açıldı, iyi oyunlar.
20240516181550_1.jpg

Geri
Yukarı