Ghost of Tsushima CD key Türkiye'de geçerli mi?

@SemperFidelis Fanatical'dan almanızı öneririm, OMEN17 kodu ile 49.79 dolara geliyor, 2-3 dolar ucuza gelsin diye için bilinmedik sitelerden almanızı önermem.

Fanatical direkt resmi bir distribütördür, yani yayıncı/publisher oyun şirketlerinden direkt keyleri alıp dağıtırlar ve iletişim halindedirler, adı sanı duyulmamış gri market siteleri gibi değildir.

Ben Fanatical'dan satın aldım ve keyi sorunsuz bir şekilde aktif ettim, zaten Türkiye için ayrı bir key oluşturuyor Sony. Bundan öncede birçok defa Fanatical'dan alışverişim oldu.

1715677923567.png

Fanatical gibi resmi distribütör olan diğer key sitelerini barından IsThereAnyDeal sayfası ile alakalı yazdığım rehbere de göz atabilirsiniz, rehberde de Fanatical'da Ghost of Tsushima örneği vermiştim:

Son düzenleme:
@SemperFidelis Fanatical'dan almanızı öneririm, Omen17 kodu ile 49.79 dolara geliyor, 2-3 dolar için bilinmedik sitelerden almanızı önermem. Fanatical direkt resmi bir distribütördür, yani yayıncı/publisher oyun şirketlerinden direkt keyleri alıp dağıtırlar ve iletişim halindedirler, adı sanı duyulmamış gri market siteleri gibi değildir.

Keyi sorunsuz bir şekilde aktif ettim, zaten Türkiye için ayrı bir key oluşturuyor Sony.

Eki Görüntüle 2195152

Fanatical gibi resmi distribütör olan diğer key sitelerini barından ısthereanydeal sayfası ile alakalı yazdığım rehbere de göz atabilirsiniz, rehberde de Fanatical'da Ghost of Tsushima örneği vermiştim:

Steam'den satın almıştım artık zamanı geçti, 2 gün sonra oyun çıkıyor oyunu iade edip alabilirdim belki.

1900TL yerine 1600TL almış olurdum sağlık olsun artık.

Steam'den satın almıştım artık zamanı geçti, 2 gün sonra oyun çıkıyor oyunu iade edip alabilirdim belki.

1900TL yerine 1600TL almış olurdum sağlık olsun artık.
@volkankelebek Hala iade edip alabilirsiniz şu anda, Steam'de ön sipariş oyunlarında oyun çıkana kadarki sürede istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz, oyun çıktıktan sonra da normal 2 hafta/2 saat olayı devam ediyor.

Bir deneyin derim.

@volkankelebek hala iade edip alabilirsiniz şu anda, Steam'de ön sipariş oyunlarında oyun çıkana kadarki sürede istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz, oyun çıktıktan sonra da normal 2 hafta/2 saat olayı devam ediyor.

Bir deneyin derim.

Onu biliyorum para geç gelir çıktığı gün oynamak istiyorum.

@SemperFidelis Fanatical'dan almanızı öneririm, OMEN17 kodu ile 49.79 dolara geliyor, 2-3 dolar ucuza gelsin diye için bilinmedik sitelerden almanızı önermem.

Fanatical direkt resmi bir distribütördür, yani yayıncı/publisher oyun şirketlerinden direkt keyleri alıp dağıtırlar ve iletişim halindedirler, adı sanı duyulmamış gri market siteleri gibi değildir.

Ben Fanatical'dan satın aldım ve keyi sorunsuz bir şekilde aktif ettim, zaten Türkiye için ayrı bir key oluşturuyor Sony. Bundan öncede birçok defa Fanatical'dan alışverişim oldu.

Eki Görüntüle 2195152

Fanatical gibi resmi distribütör olan diğer key sitelerini barından IsThereAnyDeal sayfası ile alakalı yazdığım rehbere de göz atabilirsiniz, rehberde de Fanatical'da Ghost of Tsushima örneği vermiştim:
Hocam sağ olun. Ancak satın alamıyorum. Kartımı giriyorum işlemi kabul etmiyor. Do not honor diye bir hata veriyor.

Hocam sağ olun. Ancak satın alamıyorum. Kartımı giriyorum işlemi kabul etmiyor. Do not honor diye bir hata veriyor.
Hmm, ben kendimden örnek vermem gerekirse Papara ile hep alışveriş yapıyorum Fanatical'dan, ön ödemeli bir kart olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım, genelde ön ödemeli kartlarda sıkıntı çıksa da.

Aklıma ilk gelen sorunlardan yurtdışına işlemin kapalı olması geliyor sizin kartınızda. Eğer yurtdışına açıksa Fanatical'daki support ile görüşebilirsiniz sorunu anlamak için, sorunda yazan yazıyı/hatayı iletip.

Hmm, ben kendimden örnek vermem gerekirse Papara ile hep alışveriş yapıyorum Fanatical'dan, ön ödemeli bir kart olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım, genelde ön ödemeli kartlarda sıkıntı çıksa da.

Aklıma ilk gelen sorunlardan yurtdışına işlemin kapalı olması geliyor sizin kartınızda. Eğer yurtdışına açıksa Fanatical'daki support ile görüşebilirsiniz sorunu anlamak için, sorunda yazan yazıyı/hatayı iletip.
Kartlarım yurtdışına açık. Parayı ininal karta aktarıp öyle denedim ancak bu sefer de yetersiz bakiye hatası verdi.

Kartlarım yurtdışına açık. Parayı ininal karta aktarıp öyle denedim ancak bu sefer de yetersiz bakiye hatası verdi.
Yetersiz bakiye hatası veriyorsa İninal'in aldığı dolar kuru farkından olabilir (normal kurdan daha fazladır), Fanatical'dan dolar olarak aldığınız için. Üstüne biraz daha ekleyip deneyebilirsiniz. Eğer zaten ekstra bir miktar para olmasına rağmen yetersiz bakiye diyorsa dediğim gibi Fanatical support'u ile görüşebilirsiniz hem ilk yaşadığınız sorun, hem de şimdi yaşadığınız sorun için, destek olurlar size.

Papara hesabı açtım ve denedim. Bu sefer sitenin kendisi bloke ediyor. İninal'e bakiye ekledim ancak yine de olmadı. Yardımlarınız için sağ olun galiba yardıma yazmam gerekecek.

Yaklaşık 2 saat sonra dönüş yaptılar ve sorunu düzelttiler. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Oyunu satın aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı