Çözüldü Ghost of Tsushima "DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qxoryuked

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX6700XT 12GB
R5-5600X
DDR4 2X16 32GB RAM
ASUS PRİME B450 MK II
FSP HYDRO 750W +80
ZOKO Melody 4x Fan
(15k)
Oyunu yaklaşık açtıktan her 1 saat sonra bu hatayı verip oyundan atıyor. Sürücülerim en son sürüm hataya bakarsak ekran kartımda ısınma yok ve kasmıyor nasıl çözebilirim? sunucu hatası diyip görsel yükleyemiyorum

Çözüm
RX 6800 de de aynı hatayı alıyorum.

Sorunumu buradaki 1 ve 2 çözüm ile çözdüm.
1. çözümde AMD için adrenalin Edition'dan ayarları sıfırla seçeneğine basarak hallettim.
2. çözümü aynen uyguladım.
Fotodaki kırmızı yerler.
Oyunu yaklaşık açtıktan her 1 saat sonra bu hatayı verip oyundan atıyor. Sürücülerim en son sürüm hataya bakarsak ekran kartımda ısınma yok ve kasmıyor nasıl çözebilirim? Sunucu hatası deyip görsel yükleyemiyorum

Böyle bir konu buldum belki işinize yarar :)

Aynı hatayı ben de alıyordum. 24.4.1 sürücüsü kullanıyordum, güncelleme gözükmüyordu son sürüm zannediyordum. Dün gördüm yeni sürücü çıkmış. Ghost of Tsushima desteği getiren sürücü 24.5.1. Onu kurduktan sonra bu hatayı almadım. Sizin sistem de 24.4.1'de kalmış olabilir mi?

Aynı hatayı ben de alıyordum. 24.4.1 sürücüsü kullanıyordum, güncelleme gözükmüyordu son sürüm zannediyordum. Dün gördüm yeni sürücü çıkmış. Ghost of Tsushima desteği getiren sürücü 24.5.1. onu kurduktan sonra bu hatayı almadım. Sizin sistem de 24.4.1'de kalmış olabilir mi?

Güncelledim zaten ama yine de devam etti hata.

Geri
Yukarı