Ghost of Tsushima PC sistem gereksinimleri açıklandı

RTX 3060 Ti sistem aldım oyun alamıyorum çok pahalı Spider-Man, Last of Us, GoW, Elden Ring, oynamak istiyorum ama çok pahalı Allah'tan zamanında RDR2, Cyberpunk ve the wither 3 almışım.

İndirim diyeceğim indirimler bile pahalı saydığınız oyunları daha öncesinden almıştım ben.

Fiyatından dolayı alamayacağını düşünenler bu kadar üzülmesine gerek yok bence. DRM görünmüyor bu yüzden korsana düşecektir zaten.

Sony şimdiye kadar PC'ye çıkardığı oyunlarında DRM koruması olmadı.

Ama artık Sony tamamen PC'ye yerleşmek isteyecektir kendi Launcher getirdiği zaman aynı anda hem PC hem konsollara yeni oyunları çıkardığında DRM eklemeyi düşünebilir ilerleyen Zamanlar'da.

Sony şimdiye kadar PC'ye çıkardığı oyunlarında DRM koruması olmadı.

Ama artık Sony tamamen PC'ye yerleşmek isteyecektir kendi Launcher getirdiği zaman aynı anda hem PC hem konsollara yeni oyunları çıkardığında DRM eklemeyi düşünebilir ilerleyen Zamanlar'da.

Optimizasyon işini her yayınladıkları oyunda daha çok bozmaya başladılar. Birde üstüne DRM eklerseler iyice performans sorunlarına neden olacaklardır.

Optimizasyon işini her yayınladıkları oyunda daha çok bozmaya başladılar. Bir de üstüne DRM eklerseler iyice performans sorunlarına neden olacaklardır.

Evet bunun nedeni yeni nesil kartlar sattırmak için bilerek yapılan bir şey 2022'ye kadar PC'ye çıkan Sony oyunlarında optimizasyonları çok güzeldi, ne olduysa 2023'ten sonra oldu,

Ghost of Tsushima güzel olacağını düşünüyorum optimizasyonu.

Geri
Yukarı