Ghost of Tsushima Steam yorumları Bloodbrone PC isteyen oyuncularla dolu

Ps Plus kütüphanesine dahil. Sizce bu oyun oynamaya değer mi? Buna benzer olarak sadece ghost of tshuhsima oynadım. Ve oldukça beğend,im bunu da sever miyim?

Verir de kolla oynasan daha da keyif verir.
Çok fazla souls like oynamadığımdan dolayı kol almadım bir de kol ile oyun oynayamıyorum ben :D, genellikle rdr2 cs2 albion gibi klavye ile rahat edilen oyunlar oynadım şu ana kadar.

Mesele sadece Sony değil. Fromsoftware de bu oyunun PC'ye gelmesinde istekli mi? Ayrıca oyunu direk PC'ye portlayamazlar. Aslında yapılmasına yapılır da bunu Sony istemez. Kesinlikle remake veya remastered yapıp PC portunu çıkaracaklardır. Yani çıkması zor çıkacaksa da zamanı var.

Yazık pc oyuncularına. Nerede çerçöp exclusive varsa istiyorlar. Exclusive deyince kaliteli sanıyor garibanlar. Hayır Bloodborne çöpün çöpü bir oyun.
Sony özel oyunlarının bir çoğunu beğenmem ama Bloodborne yapılmış en iyi oyunlardan biridir. Çöp sözü biraz abartı oluyor yani. Ne souls oyunlarını ne de Fromsoftware firmasını çok severim fakat Bloodborne sanat tasarımı ile harika bir oyun.

Mesele sadece Sony değil. Fromsoftware de bu oyunun PC'ye gelmesinde istekli mi? Ayrıca oyunu direk PC'ye portlayamazlar. Aslında yapılmasına yapılır da bunu Sony istemez. Kesinlikle remake veya remastered yapıp PC portunu çıkaracaklardır. Yani çıkması zor çıkacaksa da zamanı var.

Sony özel oyunlarının bir çoğunu beğenmem ama Bloodborne yapılmış en iyi oyunlardan biridir. Çöp sözü biraz abartı oluyor yani. Ne souls oyunlarını ne de Fromsoftware firmasını çok severim fakat Bloodborne sanat tasarımı ile harika bir oyun.

Sanat tasarımı iyi mi? Bu sıkıcı mekanlar ve gri tonları ile mi?

Sanat tasarımı çöplük ve monoton, berserk ripoff ergen oyunu, grafikler vasat, kontroller ve animasyonlar sıradan, hikaye trash lore çöp, build çeşitliliği az, kombat sıkıcı, bosslar vasat, level dizaynı sıradan, full grinding, yapay zeka vasat, oynanış özgürlüğü az

from software'in en kötü oyunu. Sadece sony exclusive olduğu için bu kadar övülüyor. Eğer EA bu oyunu yapmış olsaydı herkes çöp diyecekti. Ki zaten öyle. Çöp. Ama insanlar taraflı işte.

Sanat tasarımı iyi mi? Bu sıkıcı mekanlar ve gri tonları ile mi?

Sanat tasarımı çöplük ve monoton, berserk ripoff ergen oyunu, grafikler vasat, kontroller ve animasyonlar sıradan, hikaye trash lore çöp, build çeşitliliği az, kombat sıkıcı, bosslar vasat, level dizaynı sıradan, full grinding, yapay zeka vasat, oynanış özgürlüğü az

from software'in en kötü oyunu. Sadece sony exclusive olduğu için bu kadar övülüyor. Eğer EA bu oyunu yapmış olsaydı herkes çöp diyecekti. Ki zaten öyle. Çöp. Ama insanlar taraflı işte.
Sıkıcı mekan ve gri tonlar dediğiniz kasveti vermek için kullanılmış. Veba salgını ortamını canlandırmaya çalışmışlar ve başarılı da olmuşlar.

Berserk'in ismini çok duymuş olsam da hiç izlemedim ve bundan dolayı yorum yapmayacağım. Geri kalan kısımlarda haklı olduğunuz söylemler var fakat haksız olduklarınız da var. Haklı olarak gördüğüm build çeşitliliği az. Oyun içerisinde kullanılabileceğiniz skill ve silah sayısı da az bu konuda haklısınız. Benim için yeterliydi o ayrı konu. Bosslar hakkında hakkını yemişsiniz bence. Kasvetli ortama yakışır karakter ve bosslar var. Tasarımlar orta çağ ve veba havasını, atmosferini çok iyi veriyor. Level dizaynı aman aman değil fakat kötü de değil. Yapay zeka hakkında diğer souls oyunlarında eksik bir yanını görmedim. Animasyon hakkında değinmek pek istemiyorum çünkü souls oyunlarının çoğunda animasyon azdır. Daha çok etkileşimli oynanış sunar. Oynanış özgürlüğü de dediğiniz gibi az. Bunların dışında değineceğim başka konu yok.

Sıkıcı mekan ve gri tonlar dediğiniz kasveti vermek için kullanılmış. Veba salgını ortamını canlandırmaya çalışmışlar ve başarılı da olmuşlar.

Berserk'in ismini çok duymuş olsam da hiç izlemedim ve bundan dolayı yorum yapmayacağım. Geri kalan kısımlarda haklı olduğunuz söylemler var fakat haksız olduklarınız da var. Haklı olarak gördüğüm build çeşitliliği az. Oyun içerisinde kullanılabileceğiniz skill ve silah sayısı da az bu konuda haklısınız. Benim için yeterliydi o ayrı konu. Bosslar hakkında hakkını yemişsiniz bence. Kasvetli ortama yakışır karakter ve bosslar var. Tasarımlar orta çağ ve veba havasını, atmosferini çok iyi veriyor. Level dizaynı aman aman değil fakat kötü de değil. Yapay zeka hakkında diğer souls oyunlarında eksik bir yanını görmedim. Animasyon hakkında değinmek pek istemiyorum çünkü souls oyunlarının çoğunda animasyon azdır. Daha çok etkileşimli oynanış sunar. Oynanış özgürlüğü de dediğiniz gibi az. Bunların dışında değineceğim başka konu yok.

Boss'lar konusunda daha iyi fromsoft oyunları var. Kasvetli ortamı yaratırken daha iyi mekan dizaynı yapılabilirdi onu kastettim. Gri tonları kabul etsem de mekan tasarımı yetersiz maalesef daha iyi olabilirdi.

Yazık pc oyuncularına. Nerede çerçöp exclusive varsa istiyorlar. Exclusive deyince kaliteli sanıyor garibanlar. Hayır Bloodborne çöpün çöpü bir oyun. Bir de Sony CEO'sunun favori oyunuymuş. CEO da olsan kaliteden anlamayınca böyle oluyor.
Kaliteli exclusive Fallout 76, Starfield falan mı oluyor hocam? Mekan tasarımı gayet iyi, boss kalitesi en sabit From Software oyunu. Art design da gayet iyi. İyi exc derken bahsettiğiniz oyun ne acaba? Ayrıca lore konusunda ER’den yüz kat daha iyidir.

Eki Görüntüle 2197806

Eki Görüntüle 2197807

Eki Görüntüle 2197809

Eki Görüntüle 2197810

Helldivers 2 draması iyi oldu. İnsanlar artık firmaların kölesi olmadığını, firmaların onların kölesi olması gerektiğini anlamış demek ki. Sonraki PC'ye gelecek oyun GoW: R olacak ama ondan sonraki Bloodborne olabilir bir ihtimal. Biraz umutluyum. Hadi bakalım.

Ayrıca yeni Sony ceolarından birisinin favori oyunlarından birisi Bloodborne.
Sanmıyorum. En azından önce bir PS5 60FPS portu gelir ondan 1-2 ay sonra PC sürümü çıkar diye düşünüyorum. Eğer 60FPS sadece bilgisayara özel olursa zaten Sony aşırı büyük ayıp eder.

Yazık pc oyuncularına. Nerede çerçöp exclusive varsa istiyorlar. Exclusive deyince kaliteli sanıyor garibanlar. Hayır Bloodborne çöpün çöpü bir oyun. Bir de Sony CEO'sunun favori oyunuymuş. CEO da olsan kaliteden anlamayınca böyle oluyor.
Yahu git bir incelemeye bak, oyunu oyna bitir ondan sonra gel konuş. Gidip grind yapıp da bitirme ama ha. Adam akıllı gel normal seviyede bitir sonra gel konuş. Bitirip de böyle diyorsan kusura bakma ancak CEO değil sen oyundan anlamıyorsun. Bloodborne kadar kaliteli boss dövüşlerine, mekan tasarımına, atmosferine falan sahip başka bir souls oyunu yok ya da DS3 ve ER falandır yani. Öyle bir kalite.

Geri
Yukarı