Ghost of Tsushima Steam yorumları Bloodbrone PC isteyen oyuncularla dolu

Death Stranding boss fightları çok basic zaten. Buna rağmen Bloodborne'dan daha akılda kalıcı daha keyifli. Zaten oyunun amacı da boss kesmek değil. Oynanışta görece önemsiz kısım ve oynanış boss fighttan ibaret değil.

Neyse konu çok dağıldı başlık ne biz ne konuşuyoruz?
Sekiro hakkında ne düşünüyorsun?

Sekiro hakkında ne düşünüyorsun?

En azından bloodborne ve DS2'den iyi sanat tasarımı. Combat iyi ama 30 saatlik aksiyon oyunu için yeterli değil. Kaldı ki kombatı For Honor kombatının basitleştirilmiş hali. Kontroller beklediğimden iyi. Sağa sola tırmanmalar falan AC'lere kıyasla keyifsiz. Hikaye ve lore çöp. Gameplay bakımından yenilikçi değil. Sinematografi vasat. npc'ler fazla script, dünyası ölü, immersiyon az.

GOTY asla hak etmiyor.

Ghost of Tsushima>Sekiro>Bloodborne

Saçma sapan yabancı PC oyuncu topluluğu. Oyunun motoru sorunlu 60 FPS yapılamıyor hala öğrenemediler bunu ve bu nedenle PC'ye gelmiyor. Bu kadar ağlayacaklarına zaten ülkelerinde yok parasına satılan 2. elden bir PS4 alıp oynasınlar.

Eki Görüntüle 2197806

Eki Görüntüle 2197807

Eki Görüntüle 2197809

Eki Görüntüle 2197810

Helldivers 2 draması iyi oldu. İnsanlar artık firmaların kölesi olmadığını, firmaların onların kölesi olması gerektiğini anlamış demek ki. Sonraki PC'ye gelecek oyun GoW: R olacak ama ondan sonraki Bloodborne olabilir bir ihtimal. Biraz umutluyum. Hadi bakalım.

Ayrıca yeni Sony ceolarından birisinin favori oyunlarından birisi Bloodborne.
Ondan ziyade sanki özellikle Sonny ye kin gümüşler gibi.

O da gelir, gelecek. Sıkıntı yok. Her exc gelecek, su götürmez bir gerçek bu.
Bu saatten sonra Infamous Second Son ve First Light in geleceğini sanmıyorum. Aynı şekil Last Guardian ve Shadow of Colossusta. Bloodborne hype olduğu için gelebilir ama bu oyunlarin kitlesi küçük seven varsa beklemesin bence boşuna

Bu saatten sonra Infamous Second Son ve First Light in geleceğini sanmıyorum. Aynı şekil Last Guardian ve Shadow of Colossusta. Bloodborne hype olduğu için gelebilir ama bu oyunlarin kitlesi küçük seven varsa beklemesin bence boşuna
Until Dawn'nı getiren bence İnfamous Second Son'nı da getirir.

Eskimiş gibi durmuyor oyun.

Yeni oyunlar için söylemiştim, bahsettiğiniz oyunlar çokta PC için beklenen hype olmuş oyunlar değil zaten, Infamous çıktığı zamana göre iyiydi fakat neticede PS3 oyunu. Bloodborne remake veya remastered söylentileri olduğundan dolayı öyle birşey olursa PC içnde portlanır, dediğiniz gibi o yüzden hype oldu.

Yeni oyunlar için söylemiştim, bahsettiğiniz oyunlar çokta PC için beklenen hype olmuş oyunlar değil zaten, Infamous çıktığı zamana göre iyiydi fakat neticede PS3 oyunu. Bloodborne remake veya remastered söylentileri olduğundan dolayı öyle birşey olursa PC içnde portlanır, dediğiniz gibi o yüzden hype oldu.
Yok hocam benim dediğim Second Son PS4 çıkış oyunu

Sony artık her exclusive oyunu PC çıkartıyor o yüzden ilerki bir tarihte Bloodborne da gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı