Gigabyte 4060 eagle vs Gaming

Bütçe
12.000 TL

Süleyman80

Kilopat
Daha fazla  
Hangisi tercih edilmeli, neden?

Galax tercih etmenizi öneririm.

Gigabyte ile Galax arasında çok da fark yok hangisi ucuzsa o tercih edilmeli zaten model ısınma sorunu olan bir model değil o yüzden Galax almak çok daha mantıklı.

Hatta bütçe artarsan Ti öneririm.

Son düzenleme:

Gigabyte ile Galax arasında çok da fark yok hangisi ucuzsa o tercih edilmeli zaten model ısınma sorunu olan bir model değil o yüzden Galax almak çok daha mantıklı.

Fiyatları neredeyse aynı almışken 3 fanlı olanını alması daha iyi olur ama tabii bütçeyi biraz arttırıp ti yapmak daha mantıklı.

2-3 sene idare etsin yeter o yüzden ti modeller bakmadım iş oraya gelince 13-15 k Lara çıkmam gerekiyor. 1080p oynayan biriyim 4060 işimi fazlasıyla görür diye düşünüyorum.

Gerek yok 3 fan modele ısıları aynı seviye de zaten neredeyse.
Evet haklısınız ama zaten fiyatlar aynı, 10bin tl vermişken bence 3 fanlı modeli almak daha mantıklı ben de galax 4070 kullanıyorum bu modelde fiyatlar arasındaki fark büyük olduğu için bunu adlım aynı fiyat bandına 2 fandansa 3 fan almak daha mantıklı.

Evet haklısınız ama zaten fiyatlar aynı, 10bin TL vermişken bence 3 fanlı modeli almak daha mantıklı ben de Galax 4070 kullanıyorum bu modelde fiyatlar arasındaki fark büyük olduğu için bunu adlım aynı fiyat bandına 2 fandansa 3 fan almak daha mantıklı.

Hocam model ısınan bir model değil aralarında 700 TL değecek bir fark yok aynı fiyatta olsalar onu öneririm zaten Galax rahatlıkla işini görecektir arkadaşın çok istiyorsa alsın 3 fan modeli 11k TL'ye.

Evet haklısınız ama zaten fiyatlar aynı, 10bin tl vermişken bence 3 fanlı modeli almak daha mantıklı ben de galax 4070 kullanıyorum bu modelde fiyatlar arasındaki fark büyük olduğu için bunu adlım aynı fiyat bandına 2 fandansa 3 fan almak daha mantıklı.
3 fan için gigabyte olanlardan birini almam lazım ama hangisi? Eagle mı gaming mi?

2-3 sene idare etsin yeter o yüzden Ti modeller bakmadım iş oraya gelince 13-15 klara çıkmam gerekiyor. 1080p oynayan biriyim 4060 işimi fazlasıyla görür diye düşünüyorum.

Sizi 1080p Ultra da 3-4 yıl götürür.

3 fan için Gigabyte olanlardan birini almam lazım ama hangisi? Eagle mı Gaming mi?

İlla 3 fan istiyorsan eagle olanı alma 12K TL vermeye gerek yok 4060 gibi bir karta.

Zaten indirim dönemlerinde Galax 4060 Ti 13K TL'ye düşüyor.

Geri
Yukarı