Gigabyte 990XAUD3 REV1.1 Legacy, UEFI yapılabilir mi?

ugurgigabayte

Femtopat
Daha fazla  
Anakart Gigabyte 990XA UD3 rev 1.1 kullanıyorum. SSD 240GB aldım. Anakrt UEFI desteklemiyor. Şimdilik legacy’den ve diski MBR yaptım format atıyorum. Peki legacy UEFI'ye dönüştürebilir miyim? Yardım lütfen. SSD'yi GPT olarak formatlamak istiyorum.

Mbr BIOS ile GPT diske kurulan işletim sistemleri boot edilebilir, ancak Windows 7 ile bunu yapmak oldukça karışık ve zor bir işlem. Windows 10 ile durum nedir bilemiyorum, Linux tarafında ise çok kolay.

Mbr BIOS ile GPT diske kurulan işletim sistemleri boot edilebilir, ancak Windows 7 ile bunu yapmak oldukça karışık ve zor bir işlem. Windows 10 ile durum nedir bilemiyorum, Linux tarafında ise çok kolay.
tşklerr bi sorum daha olacak tplnk 300 mbps wn821n kablosuz wireless adaptör kullanıyorum ama win 10 da çalışmıyor sadece xp de çalısıyor win 10 için program varmıdır acaba biliyormusunuz

İlk olarak donanım sürümünü bu sayfaya bakarak tespit edin.

Donanım sürümüne uygun sürücüyü bu sayfadan seçip kurmayı deneyin.
Deneyin diyorum zira V5 öncesi sürümlerin Windows 10 desteği yok görünüyor.
aynen hocam denedim v5 öncesi yok çöp artık bişey daha soracagım tplink 5210g client mode kurulumu hakkında bilginiz var mı internetten videolara göre denedim yapmayı biyerde yanlış yapıyorum network lan ayarı var orda muhtemelern yardımcı olur musunuz

Geri
Yukarı