Gigabyte G24F/2 alınır mı?

24G2'yi iade etmiştim bir süredir monitör arıyordum bunu buldum renk kalitesi olarak aynılar neredeyse ve 180 Hz + HDR. Siparişini verdim bakalım ne olacak.

Piyasada bundan iyisini bulamadım bayağıdır araştırıyorum sanırım yeni çıkmış G24F-2
Stok çok hızlı bitebilir bende direk siparişini verdim.

Son düzenleme:
Alsam mı bilmiyorum kafamda LG veya BenQ vardı ama LG 144Hz var ama fiyat Hz bakımından bu Gigabyte daha iyi. Bir de SS IPS panel ne? IPS ile farkı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım arkadaşlar araştırmama göre hem fiyat uygun hem de ürün baya iyi. Gelince yine görüşlerimi bildiririm.

Alsam mı bilmiyorum kafamda LG veya BenQ vardı ama LG 144Hz var ama fiyat Hz bakımından bu Gigabyte daha iyi. Bir de SS IPS panel ne? IPS ile farkı.
Supee Speed IPS diye geçiyor ama ben de başka bir şey bulamadım.

Ben aldım arkadaşlar araştırmama göre hem fiyat uygun hem de ürün bayağı iyi. Gelince yine görüşlerimi bildiririm.

Supee Speed IPS diye geçiyor ama ben de başka bir şey bulamadım.

Aynen ben de aldim bu fiyatta daha iyisi yok sanırım.

Bu monitörün bir önceki G24F de çok iyiydi.

Ürünü ben de sipariş ettim Türkçe incelemeyi geçtim hakkında henüz yabancı bir inceleme de bulamadım. Ürün günümüz ekonomisi ile görünüş ve performans olarak güzel gözüküyor ama markaların saçma sapan ölü pixel politikaları yüzünden biraz korkmuyor değilim. Umarım ölü pixel sorunu yoktur bu monitörde.

Ürünü ben de sipariş ettim Türkçe incelemeyi geçtim hakkında henüz yabancı bir inceleme de bulamadım. Ürün günümüz ekonomisi ile görünüş ve performans olarak güzel gözüküyor ama markaların saçma sapan ölü pixel politikaları yüzünden biraz korkmuyor değilim. Umarım ölü pixel sorunu yoktur bu monitörde.
Ben de öyle hocam, hiçbir inceleme yok bu ürün hakkında ve umarım ölü pixel olmaz.

Ben de aynı şekilde ürünü kağıt üzerinde beğenip sipariş ettim, GtG değerine ulaşamadım ama aranızda GtG değerini bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı