Gigabyte G27Q ekran karıncalanması ve çatırdama sesleri

FRAGX

Hectopat
Monitör
GIGABYTE G27Q
İyi sosyaller, dün elime ulaşan Gigabyte G27Q model monitörü dün geceye doğru kullanma şansım oldu CS2'ye girdim daha sonrasında PC dondu ve ekran karıncalanmaya, gidip gelmeye ve monitörden aşırı fazla çatırdama sesi gelmeye başladı. Monitörü kapatıp açtığım zaman düzeliyor fakat bu sorunun olması bence hiç normal değil ne yapabilirim? Çektiğim fotoğraflar çok net olmadığı için aşağı başkasından bulduğum bir fotoğraf koyacağım fakat yaşadığım sorun aynı.
Sorunun videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1716362153121.png

Sorun taktığınız prizde, monitörün güç kablosunda, hdmi/dp kablosunda olabilir. Bunların hepsinin sağlam olduğundan emin olun yine düzelmiyorsa imkanınız varken geri gönderin derim.

Sorun taktığınız prizde, monitörün güç kablosunda, hdmi/dp kablosunda olabilir. Bunların hepsinin sağlam olduğundan emin olun yine düzelmiyorsa imkanınız varken geri gönderin derim.

Hocam prizden zaten sürekli şüpheleniyorum, HDMI kablosu monitörün içinden çıkan kablo olduğu için kablo olduğundan emin değilim, monitörün güç kablosu da aynı şekil monitörün içinden çıkan kablo. Zaten direkt olarak iade isteyeceğim daha sonrasında direkt olarak priz değişimi vs. yapacağım, çünkü eski monitörümde böyle şeylerle karşılaşmıyordum.

Piriz değiştirip deneyin ama sorun devam etse de etmese de iade edin, elektriksel bir şey ise büyük htimal zarar görmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı