Gigabyte G41MT-D3 ve E7500 150 TL'ye nasıl?

onurcavus111

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Benim kenarda boşta duran kasa, PSU, RAM ve HDD var. Kasayı toplamak için anakart ve işlemci eksik Letgo'dan biraz araştırdım 150 liraya başlıkta yazan anakart ve Core 2 Duo E7500 işlemci var. Sizce 150 TL'ye alınır mı?
Not - anakartın sadece ses çıkışları arızalı USB ses kartı alsam ses gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PCI slotuna takılan ses kartı alsanız daha iyi olur, öyle de ses gelir. 150TL'ye iyi duruyor fakat biraz daha araştırıp sorunsuz olanını da bulabilirsiniz belki.

PCI slotuna takılan ses kartı alsanız daha iyi olur, öyle de ses gelir. 150TL'ye iyi duruyor fakat biraz daha araştırıp sorunsuz olanını da bulabilirsiniz belki.
Anakartı az önce aldım test falan yaptım çalışıyordu eve gelip kasayı kurdum ancak ne yaptıysam görüntü alamadım anakarta taktığım RAM 1333 MHz acaba RAM'den dolayı mı açılmıyor sistem.

Tak bi' hoparlör + USB ses kartı yeter ya, fena değil fiyat.
anakartı az önce aldım test felan yaptım çalışıyordu eve gelip kasayı kurdum ancak ne yaptıysam görüntü alamadım anakarta taktığım ram 1333 mhz acaba ramden dolayı mı açılmıyor sistem

BIOS sıfırlaması yaptınız mı? Benim de öyle olan bir anakartım vardı, RAM modüllerinin falan yerlerini değiştirdim, kendine geldi.

Son düzenleme:
BIOS sınırlaması nasıl oluyor bilmiyorum hocam anlatır mısın, tek adet 4 GB RAM taktım 2 slottada görüntü vermedi.

Yanlış yazmışım hocam sıfırlama olacak :) RAM'ler hangi marka model?

Yeni konular

Geri
Yukarı