Gigabyte Gaming OC vs Windforce

PC toplayacağım. 4070 ekran kartı için Gigabyte Gaming OC mu daha iyi Windorce mi?

Aralarında 800 TL fark var.
Gaming OC daha iyidir, üst model olarak geçiyor yanılmıyorsam Gigabyte'ın en iyisi 1)AUROS 2) GAMING OC, eğer aynı fiyata 4070S varsa onu al.
İkisi de kötü. Gigabyte'ın soğutmaları pek iyi değil.
Şunu dinlemeyin Göz ardı edin geçin.

Ekran kartı dışındaki parçalar nelerdir yazabilir misiniz?

Kontrol edilebilir RGB'si var. Başka fark var mıydı bilmiyorum EX'de.
Gaming OC 22K senin attıkların 24K aynı fiyat değilki.

Gaming OC 22K senin attıkların 24K aynı fiyat değilki.
Hocam 2K verip Super almak kadar mantıklı bir şey yok şuanki durumda.
@pawEn 'in attığı kartlar gayet iyi ama illaki Gigabyte alacağım diyorsanız Gaming OC modelini alın.
Ayrıca illa Gigabyte alacağım diye de bir şey yok hocam. Hepsi sonuçta 4070/4070S. Gigabyte olunca daha fazla FPS vermiyor. Çok ısınan kartlar değil zaten.

Hocam 2K verip Super almak kadar mantıklı bir şey yok şuanki durumda.
Ayrıca illa Gigabyte alacağım diye de bir şey yok hocam. Hepsi sonuçta 4070/4070S. Gigabyte olunca daha fazla FPS vermiyor. Çok ısınan kartlar değil zaten.
Haklısınız. Arkadaş ekran kartı tavsiyesi isterken marka belirleyip onun üzerinden soru sorduğu için böyle cevapladım. "Bütçem şu, ekran kartı tavsiye eder misiniz?" şeklinde bir konu olsaydı sizin önerdiklerinizi önerirdim. Markasını belirlermiş kişilere pek karışmamamın sebebi, bir sorun olduğunda "Senin yüzünden bu markayı aldım. Diğer markayı alsaydım bunlar başıma gelmeyecekti" tarzında ithamlarla karşılaşmak istememem.

Haklısınız. Arkadaş ekran kartı tavsiyesi isterken marka belirleyip onun üzerinden soru sorduğu için böyle cevapladım. "bütçem şu, ekran kartı tavsiye eder misiniz?" şeklinde bir konu olsaydı sizin önerdiklerinizi önerirdim. Markasını belirlermiş kişilere pek karışmamamın sebebi, bir sorun olduğunda "senin yüzünden bu markayı aldım. Diğer markayı alsaydım bunlar başıma gelmeyecekti" tarzında ithamlarla karşılaşmak istememem.

Hocam bütçeyi söyledim ya 25 bin dedim.

Ekran kartı dışındaki parçalar nelerdir? Yazabilir misiniz?

Kontrol edilebilir RGB'si var. Başka fark var mıydı bilmiyorum Ex'de.

AMD Ryzen 5 7500F.
Corsair DDR 5 32 GB RAM 6000MHz.
Corsair H100 sıvı soğutma.
MSI MAG 750W PSU.
MSI 750W kasa.
ASUS Prime B650k.
Kingston 1 TB SSD.

Geri
Yukarı