Gigabyte GeForce RTX 4060 8 GB OC Windforce ekran kartı alınır mı?

4060 Ti daha mantıklı olmaz mı ? Tabi işlemciniz yetiyorsa.

Mantıklı olur ama hazır sistemde alıyorum o yüzden çok fark ediyor. Teşekkürler.

Daha iyidir Ventus'tan.
Alana kadar stok bitti bu itopya vb. hepsi kolpacı bunların. Oyunda oynamıyorum sistemde toplamıyorum lanet olsun. Dün Gamegaming'den 25.000 TL'ye 7500F - 4060 Ti sistem almadım pazartesi Technopat kasası gelir diye o alacağım kasa 29bin oldu. @Recep Baltaş cevap vermediniz kullanıcılara alacağınız olsun. Bu sistem toplama saçmalığını bitiyorum gidip Xbox Series S alır Gamepass takılırım artık.

Mantıklı olur ama hazır sistemde alıyorum o yüzden çok fark ediyor. Teşekkürler.

Alana kadar stok bitti bu itopya vb. hepsi kolpacı bunların. Oyunda oynamıyorum sistemde toplamıyorum lanet olsun.
Bütçeni söyle yardımcı olalım.

Katılıyorum. En az 2 nesil geriden yükseltme yapıyorsanız 4060 almaya değer.

Onun dışında sıfır toplarken bile 4060Ti tercih edilmeli diye düşünüyorum. 4060 ile 4060Ti arasında MSRP $100 fark var.

Bence bütçe el veriyorsa 4060Ti alınmalı.

Dün Gamegaming'den 25.000 TL'ye 7500F - 4060 Ti sistem almadım pazartesi Technopat kasası gelir diye o alacağım kasa 29bin oldu. @Recep Baltaş cevap vermediniz kullanıcılara alacağınız olsun. Bu sistem toplama saçmalığını bitiyorum gidip Xbox Series S alır Gamepass takılırım artık.

Katılıyorum. En az 2 nesil geriden yükseltme yapıyorsanız 4060 almaya değer.

Onun dışında sıfır toplarken bile 4060Ti tercih edilmeli diye düşünüyorum. 4060 ile 4060Ti arasında MSRP $100 fark var.

Bence bütçe el veriyorsa 4060Ti alınmalı.
100 dolar var ama bu fırsatçı hazır sistem satan siteler parça fiyatlarını fahiş olarak kaldırıyor sırf millet daha uygun yeni oluyor diye komple bir sistem toplasın onlarda satıp paraya para desin diye.

Geri
Yukarı