Gigabyte GTX 460 İncelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her kez donanım incelemek zorunda degil . Oyun oynamak için GTX 460 alan arkadaşa geçmiş olsun. Şu titan incelmesi yap diyen arkadaş sen yolla ürünü biz her türlü içi dış incelirim sıkıntı olmasın :D

Ssavunduğunuz kanala baktınız mı hiç? 2 kişi kesin. Oda arkadaşları falan 980 sli yapcak durmum olsa şu gtx 460 inceleyen arkadaşlara beyin nakli yaptırdım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben nu ekran kartını almayı düşünüyorum beni 1 yıl falan idare eder mi? fifa - pes - gta 5 (belki) oynayacağım çoğunlukla

Elinize sağlık gayet başarılı olmuş. HD 530 civarı bir performansı var. kaç nesil önceki bir kart olmasına rağmen hala iyi durumda olduğu kanısındayım :)

Bu tarz incelemeler daha yararlı, zaten pahalı olan ekran kartlarının üst düzey verimlilik de çalışacağı belli, ama ikinci el alıp takmayı düşünenler maddi durumu olmayan (parası daha değerli olan) gençler bu tarz paylaşımlara bakarak neye para verdiklerine dair bir fikir edinebilirler, eleştiren arkadaşlar daha iyi donanımlar ile çekip paylaşabilir onlardan da faydalananlar olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı