GIGABYTE GTX 660 4 GB nasıldır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technogamer, kimsenin kimseyi aşağıladığı yok. Sadece tercihinin yanlış olduğunu söylüyor herkes.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercihi bence de yanlış fakat bilgisayar berbat da değil. Daha düşük sistemler kullanan insanlar var.

Tercihi bence de yanlış fakat bilgisayar berbat da değil. Daha düşük sistemler kullanan insanlar var.

Kesinlikle öyle. Tek eksik ekran kartı. Zaten seri üretim bilgisayarların hangisinde GTX770 görebiliyoruz ki? Çok normal. Yalnızca bir ekran kartı alınmalı. Bütçe yoksa da eski ekran kartı ve ramin 8gb'ı satılabilir.

Ya beyler sistem elbette benim e4600 lı pc'mden iyi. Ama o paraya alınacak bir pc'e yazık olmuş.

Ve onu bunu 2. el satıp parayı çöpe atmak bu kadar kolay olmamalı.

Malesef GTX 700 Series gibi ekran kartlarini alamiyorum. Ben de isterdim GTX 770 gibi ekran kartlarini ama iste para, para... 2 yil falan bu sistem ile dayanirim sonra belki ekran kartini GTX 780 yaparim yani ama maalesef alamiyorum, olsaydi güzel olurdu :)

Ya beyler sistem elbette benim e4600 lı pc'mden iyi. Ama o paraya alınacak bir pc'e yazık olmuş.

Ve onu bunu 2. el satıp parayı çöpe atmak bu kadar kolay olmamalı.

Sistem kötü değil. Ekran kartı kötü. O işlemcinin olduğu bir sistem kötü olabilir mi? Yalnızca o ekran kartı bulunduğundan oyunlardaki performansı düşük olur.

Lütfen uygunsuz kelimeler kullanmayın, yazım kurallarına uyun. Bütçeniz varsa uygun ekran kartı önerebiliriz.

Peki bu ekran karti ile maximum kac sene gider maximum ayarlar desek ?

Toplama PC degil ne yazık ki. Dediğiniz gibi 660'yı söküp kart takmak güzel. Ama toplama değil. Seneye medium'a düşebilirsiniz.

Daha bilgisayari almadim, bir sistem söyleseniz, ben de uygun mu diye bir baksam nasıl olur? Zaten herkesin dediği gibi oyun PC'si olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı