Gigabyte X58A-UD3R Mac OS X Kurulumu

• Konuyu başlatan Mesut Koc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Mesut Koc

Ziyaretçi
Arkadaşlar birkaç deneme yaptım fakat başarılı olamadım. Yaşadığım deneyimleri önce sizinle paylaşayım.

iATKOS L2 ile kurulumu yaptım masaüstüne kadar geldim.
Sonra ekran kartı driver'i icin birkaç makale okuyup yabancı bir siteden driver buldum ve yükledim. Ardından açılışta mac çakıldı.
Sonra yeniden kurdum (Nasıl olsa sadece 12 dakika :)) bu sefer baska bir ekran kartı driver'ı yükledim yine çakıldı.
Multibeast veya Chamelon ayarlarıyla oynadım Biosla oynadım falan derken artık kurulum ekranına da gelemiyorum.
Şuan kurulum yaptığım USB'yi makineye takar takmaz PC kitleniyor. Nerde hata yaptım bilmiyorum. Bios'u Default ayarlara da çektim ama yemiyor.
iATKOS S3 ile de kurmaya çalıştım fakat kurulum ekranına kadar gelemedim bile.

Anlayacağınız yardımınıza ihtiyacım var.

Sistemim:

• Gigabyte X58A-UD3R
  • Intel(R) Core(TM) i7 CPU 930 @ 2.80GHz (8 CPUs)
  • NVIDIA GeForce GTX 295
  • Realtek High Definition Audio
  • 22528MB RAM

cpus=1 komutunu denedim fakat mavericks ile değil. Lion ve Snow Leopard ile denemiştim.
Mavericks 10.9 sürümü ile denemek istedim fakat bazı forumlarda ekran kartımı tanımadığını okumuştum.
Bu yüzden GTX 295'in çalıştığı 10.6.3 üstünde durdum.

GTX 295 devri sadece Mavericks için değil, oyunlar için de bitti. Upgrade vakti gelmiş ekran kartı için.

Bak güzel kardeşim senin bu aşşağılayıcı mesajların canımı sıkıyor. En iyisi cevap yazma sen. Makinem halen bütün oyunları çatır çatır çalıştırıyor hemde yüksek FPS lerle.
Bende biliyorum eskidiğini ama şuan için halen üst seviye bir ekran kartı o.
Hem sonuç olarak kuran birçok arkadaş var o kartla bende doğru sürüm ve doğru adımlarla bunu yapmak istiyorum.
Ama gerçekten bilgileri paylaşabileceğim kişilerle kontak kurarak senin gibilerle değil.

Not: Forumda tartışmaya girmek istemiyorum. Sadece rahatsızlığımı seninle paylaşmak istedim. Çünkü bunu ikinci kez yapıyorsun bana karşı ve bu hiçte hoş bi durum değil.
Umarım anlayışla karşılarsın.

Ekran kartının devrini bittiğini söylemem ve Upgrade etmenizin vaktinin gelmiş olduğunu söylemem hakaret ise sizinle bu forumda hiç anlaşabileceğimizi sanmıyorum. Başka forumda yardım almaya devam edebilir ya da iAtkos M rehberimizi bekleyebilirsin. Hesabın silinmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı