Giuiletta 1.6 jtd alınır mı?

makas123

Femtopat
Daha fazla  
Fiyatına göre tasarımıyla beraber donanım olarak tatmin edici şu an 650 bin TL civarlarına sunrooflu durumu iyi olan modeller bulunabiliyor. Motorunu araştırdım bir sorunu olmadığını iyi olduğunu yazmışlar fakat benim asıl merak ettiğim bu aracın parça fiyatları ve parçaların piyasada bulunma ihtimali. Konu hakkında bilgisi olan veya bu arabaya sahip olan biri bilgi verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de sanayide adamakıllı düzgün iş yapan yok. Yapanlarda iyi para alıyor. İyi usta bulsanız bile parça bulmak zor olacaktır.

Benim bildiğim hem parçası hem ustası, işçiliği pahalı.
ben böyle konularda şöyle düşünüyorum. Neye göre pahalı yani reno fiat gibi arabalara göre pahalı olabilir fakat eğer çok sık arıza çıkartmıyorsa çıkarttığında da ocak söndürmüyorsa böyle güzel bir arabay binmek için ufak bir bedel ödenebilir. Kaza harici soruyorum bu arada , aracın arıza çıkarma ihtimali nasıl kullanıldığına göre değişir ama stande kullanımda ne gibi sıkıntılar çıkartır maliyeti ne olur onu merak etmiştim aslında.

Ben böyle konularda şöyle düşünüyorum. Neye göre pahalı yani reno Fiat gibi arabalara göre pahalı olabilir fakat eğer çok sık arıza çıkartmıyorsa çıkarttığında da ocak söndürmüyorsa böyle güzel bir arabay binmek için ufak bir bedel ödenebilir. Kaza harici soruyorum bu arada, aracın arıza çıkarma ihtimali nasıl kullanıldığına göre değişir ama stande kullanımda ne gibi sıkıntılar çıkartır maliyeti ne olur onu merak etmiştim aslında.

Kronik sorunu yoksa standart kullanımda işinizi görür ama kaza yaptığınızda arabayı toplamak aylar alır.

ben böyle konularda şöyle düşünüyorum. Neye göre pahalı yani reno fiat gibi arabalara göre pahalı olabilir fakat eğer çok sık arıza çıkartmıyorsa çıkarttığında da ocak söndürmüyorsa böyle güzel bir arabay binmek için ufak bir bedel ödenebilir. Kaza harici soruyorum bu arada , aracın arıza çıkarma ihtimali nasıl kullanıldığına göre değişir ama stande kullanımda ne gibi sıkıntılar çıkartır maliyeti ne olur onu merak etmiştim aslında.
Hocam şöyle arıza çıkartırsa bulunduğunuz çevredeki ustalar yapamayabilir sizde uğraşıp durursunuz usta bulunca bi ton para verirsiniz üstelik.

1 yıl deneme şansımız olmuştu Alfa Romeo'nun en çok tutulan modelidir kendileri Türkiye'de parçası pahalıdır ustası zor bulunur özen ister lakin yolcu koltuğunda bulunan hava yastığı şişmesi kronik sorunudur şişme yapıyor bizde patlayacak diye korktuk ve sattık konforu yoktur çünkü iç döşemeleri hepsi plastik neredeyse plastik olmayanlarda kısa zamanda yıpranıyor. Onun dışında arabaya sağlam bakarsınız sizi sanayiye sokmaz ama sağlam bakın diğer arabalar gibi kıyaslamayın çünkü sanayiye sokarsa sizi ocak söndürecektir çünkü parçasıda ustasıda kolay bulunmaz.

Kronik sorunu yoksa standart kullanımda işinizi görür ama kaza yaptığınızda arabayı toplamak aylar alır.
Dış kaporta teminatı biraz sıkıntılıymış bende öyle okudum, ama fiat grubu olduğu için ve aynı motoru fiatın arabalarında kullandıkları için mekanik aksam masrafı çok pahalı olmaz diye düşünmüştüm, bi bilginiz var mı bu konuda

Yeni konular

Geri
Yukarı