Elektronik Glorious GMMK 2 mekanik klavye İncehesap'ta 2499 TL!

Glorious klavyelerde acaba Razer'daki gibi hypershift tuşu atama mantığı var mı acaba? Klavyedeki bir tuşa basarken Mouse'daki diğer tuşların fonksiyonunu değiştirme özelliği.

Bu klavyeyi almak istemiştim ancak nedense kimse önermemişti. Yani alma da demediler al da demediler. Kimse yorum yapmamıştı. İtopya'da incelemitşim. Aşırı şekilde tok sesli, premium hissiyatlı bir klavyeydi. Ağırlığı çok fazlaydı. Daha iyisini bulunca başka modele yöneldim ama bu fiyata bayağı iyiymiş. Ancak kampanya bitti.

Bu klavyeyi almak istemiştim ancak nedense kimse önermemişti. Yani alma da demediler al da demediler. Kimse yorum yapmamıştı. İtopya'da incelemitşim. Aşırı şekilde tok sesli, premium hissiyatlı bir klavyeydi. Ağırlığı çok fazlaydı. Daha iyisini bulunca başka modele yöneldim ama bu fiyata bayağı iyiymiş. Ancak kampanya bitti.
ABS tuş, uyduruk switch. Almaman iyi olmuş. Daha iyileri + kablosuzları indirime giriyor.

ABS tuş, uyduruk Switch. Almaman iyi olmuş. Daha iyileri + kablosuzları indirime giriyor.

Abs tuş olmasi bir şeyi değiştirmiyor. Önereceğiniz modellerde de tuşu kendin al diye öneri yapıyorsunuz.
Switch'te bir sorun göremedim.

İncelemesi de mevcut. Gayet iyi şeyler söylenmiş.
Yakından incelemesem, hissiyatını fark etmesem tamam diyeceğim de anlam veremedim.

Kablsosuz dediğinize göre ajazz/akko önerisi yapacaksınız. Yay sesi gelen klavye mi önereceksiniz yoksa siz de diğerleri gibi, şu klavyeyi al Switch ve tuş değiştir gibi olmayacak bir öneri mi yapacaksınız merak ettim :)

Benim klavye ihtiyacım yok bu arada.

Geri
Yukarı