Glorious Model O Wireless alınır mı?

Bütçe
850

oguzhanyucel66

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Glorious Model O Wireless almayı düşünüyorum. Bütçem 850 TL civarlarında. Elim orta, büyük arası. Tombul bir elim var, tutuş şeklim fingertip tutuyorum. Mouse sensörü, Wireless olması falan beni cezbetti. Alınır mı, sorun yaşayan var mı? Ya da önerebileceğiniz başka mouse tipleri varsa önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Glorious Model O Wireless almayı düşünüyorum. Bütçem 850 TL civarlarında. Elim orta, büyük arası. Tombul bir elim var, tutuş şeklim fingertip tutuyorum. Mouse sensörü, Wireless olması falan beni cezbetti. Alınır mı, sorun yaşayan var mı? Ya da önerebileceğiniz başka mouse tipleri varsa önerilerinize açığım.

Az önce ben de bakıyordum cidden almayı düşünüyorum bayağı incelemelerini falan izledim. Özellikle orta ve büyük eller için bayağı öneriliyor.

Ben çok fazla bulamadım Türkçe kanal ama G PRO X superlight ile aynı diyorlar.
Hemen hemen aynı fare. Şu kanaldan izleyin derim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca bu kanalın Discord'uda var, gelmenizi öneririm. Ben ve @FlexR da oradayız.

Şarjı 1 gün anca dayanıyor. Onun dışında tuşları çok ağır geldi bana. Ama fiyatına göre ideal bence

Glorious mouseların malzeme kalitesi bakımından kötü olmasından dolayı model o wireless önermem. Bir sürü sıkıntısı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hele bu videoyu izledikten sonra hiç önermem model o wireless yerine pwnage ultra custom ergo ve ya fury z önerirm. g304 de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı