Glorious yerine alınabilecek mouse tavsiyesi

Lakin mağazadan alacaksan MediaMarkt'da sana yakınsa git bir dene ben kadere bıraktım iyi de çıktı:)
ya yasadigim yerin yakinlarinda media markt var ama orada yok diye biliyorum yine de arastiririm tesekkurler

Razer DeathAdder V3 Pro kullanıyorum aşırı ergo pili çok güzel switch ve kalıp malzemeside çok kaliteli.
beyaz modeli var miydi yoksa sadece siyah mi var? benim setup beyaz o yuzden

Ya yasadigim yerin yakinlarinda MediaMarkt var ama orada yok diye biliyorum yine de arastiririm teşekkürler.

Araştırmana gerek yok elin 17 Cm'den büyükse al geç hocam.

Ya yasadigim yerin yakinlarinda MediaMarkt var ama orada yok diye biliyorum yine de arastiririm teşekkürler.

Beyaz modeli var miydi yoksa sadece siyah mi var? Benim setup beyaz o yuzden.

Bende beyaz var beyaz kullanıyorum.

Benim elim 15x8 ona rağmen mükemmel fingertip de tutuyorum claw da palm da kişiden kişiye değişir.

Hocam helal olsun 15x8 de nasıl kullanıyorsun harbi büyük mouse o 😂 ben alırken sıkıntı yaşarım diyordum 17.5 cm el ile vallahi helalin var.

Bende de beyaz var hocam sararcak diye ödüm kopuyor ayrıca çok terliyorum ne yapmam lazım?
Saf ptfe kaplı hocam sararmaz mouse merak etmeyin

Hocam helal olsun 15x8 de nasıl kullanıyorsun harbi büyük mouse o 😂 ben alırken sıkıntı yaşarım diyordum 17.5 cm el ile vallahi helalin var.

10 yıldır sadece avucum boyutunda ofis mouse kullanıyordum dedim ki sen zaten anormal birisin buna da alışırsın. D bayağı da vurduyor.

Saf PTFE kaplı hocam sararmaz mouse merak etme teşekkürler.

Saf PTFE kaplı hocam sararmaz mouse merak etmeyin.

Sağ ol rahatladım.

Helali hoş olsun vallahi ne diyeyim 😅

Hocam skatez değiştirdinizmi değiştirdiyseniz neyle?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı