Glorious yerine alınabilecek mouse tavsiyesi

Öyle bir şey yok hocam sende sorun çıktı diye kronik olacak değil 100 üründen 1 ürün hatalı olabilir bu o ürünün %99 iyi olduğunu kanıtlar.
Tekerleği zaten aşırı hassas encoder'ın orta yerinde kalırsa en ufak dokunuşta yukarı veya aşağı gidebiliyor. Scroll jumping olayı herkeste olmayabilir, bende o sorun başladığında garantiye yolladım yeni gelende de bir süre sonra jumping başladı. En sonunda çözümü kendi aldığım encoder'ı lehimleyerek buldum. Sorunu yaşayan tek kişi ben değilim Dav3'ün tekerleğinin sorunlu olduğu bilinen bir şey zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine geldim sorumla ben hocam tekrardan kusura bakmayın grip tapeleri takmaya gerek var mı buna?

Var tabii hocam ben takacağım elini kaydırmıyor ve fareyi bir tık koruyor aşınmaması için ve elin terliyorsa ekstra çok iyi terini emiyor.

Tekerleği zaten aşırı hassas Encoder'ın orta yerinde kalırsa en ufak dokunuşta yukarı veya aşağı gidebiliyor. Scroll jumping olayı herkeste olmayabilir, bende o sorun başladığında garantiye yolladım yeni gelende de bir süre sonra jumping başladı. En sonunda çözümü kendi aldığım Encoder'ı lehimleyerek buldum. Sorunu yaşayan tek kişi ben değilim dav3'ün tekerleğinin sorunlu olduğu bilinen bir şey zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bende kullanıyorum 2 ay olacak ama daha öyle bir problem yaşamadım inşallahta yaşamam scrool tuşunu çok kullanmıyorum açıkçası zaten.

Tekerleği zaten aşırı hassas Encoder'ın orta yerinde kalırsa en ufak dokunuşta yukarı veya aşağı gidebiliyor. Scroll jumping olayı herkeste olmayabilir, bende o sorun başladığında garantiye yolladım yeni gelende de bir süre sonra jumping başladı. En sonunda çözümü kendi aldığım Encoder'ı lehimleyerek buldum. Sorunu yaşayan tek kişi ben değilim dav3'ün tekerleğinin sorunlu olduğu bilinen bir şey zaten.

Bu arada scrool jumping dediğiniz olay nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı