GM 5 Plus'a Root Atma

aquaporcy

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming A15, Ryzen 7 7735HS, RTX 4050 140W, 24 GB 4800 MHz RAM
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Öncelikle iyi sosyaller.
Telefona root atmak istiyorum ama artık eskidiği için güvenebileceğim bir kaynak bulamıyorum. Yakın zamanda root işlemi gerçekleştirmiş olan veya root dosyası bulabileceğim yer konusunda yardımcı olabilecek birine ihtiyacım var.
Yardımlarınızı bekliyorum🙂.

Teşekkürler ama bu konuda daha önce hiç deneyimim olmadı. SuperSU'yu araştırınca Magisk'in daha mantıklı olduğunu düşündüm, ayrıca asıl önemli olan TWRP dosyalarıymış.
Bu dosyalar hakkında da bilginiz varsa benim için çok daha iyi olacak.
Aynı cihaz bende de var twrp diye bir olay var ben anlayamadım derinlemesine araştır ondan sonra kalkış bu işe yoksa bir bardak su iç diye geribildirim yapmamız gerekecek
Geçen yıl ROM yüklemeye çalıştığımda cihazın açılmama sorunu olmuştu ondan sonra akıllandım, yine de teşekkürler😅.

Benim root deneyimim var ama twrp ile yok bir zamanın efsanesi gt5830 yani Galaxy ACE telefona yaptım ve spot bir Galaxy s6 telefona yaptım ama bu cihazıma yapmadım ve yapma gereğide duymadım neden root arıyorsunuz
Yeni şeylerle uğraşmaktan keyif alıyorum diyebiliriz. Risk oluşturmayacak dosyalar bulmak için yakın zamanda işlemi gerçekleştirmiş biri benim için biçilmiş kaftan. Eğer yapamazsam hiçbir kaybım olmayacak.
Zaten içinde ön yüklü uygulama sayısının çok az olması root gereksinimi hayli azaltıyor haklısın😀.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı