GM Dİscovery (4GB) İzlenimim

Şarj soketi 3 kere tamir edildi yukarda root yaptığımı söylediğim telefon. Son bozulmasından sonra bi yedek batarya bi de harici batarya şarj edici aldık o şekilde kullanıyor. Defalarca tamir ediliyor düzelmiyor şarj soketi çok dandik.
Aynen öyle, sağlam pinleri uygun şekilde yerine oturtsan bile çalışmıyordu, enteresan bir şeydi.

Şöyle bir tuhaflık var şarj konusunda, telefonun kendi orjinal şarj aleti dışındaki diğer her şarj aleti telefonu daha hızlı ve daha sağlıklı dolduruyor :D Diğer cihazların girişleri biraz daha büyük olduğu için benim telefona zor giriyor gibi oluyor o yüzden daha sağlam oturuyor.

9. Sınıftayken ilk bize tablet verilmişti. Pilot okulduk ve tableti heycanla aldım. Bir kaç gün sonra şarj soketi bozuldu. General mobile markaydı. Tamire göndermiştik okul aracılığıyla 5 ay sonra falan gelmişti ama iş işten geçmişti 1-2 gün kullanabildim. Okul değiştirdiğim için almışlardı zaten derste kullanılmadığı için. ( Onca kitap yüklemiştim ama tableti çıkarmayı yasaklamayan bir tane öğretmen yoktu. Zaten çıkarınca genelde oyun oynadıkları için hak vermiyor değilim. )

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı