GM discovery elite mi LG G2 mi?

Bence bir mağazaya gidip biraz kullan. Test et. Veya kullanan arkadaşlarından rica edip 30- 40 dakika sen kullan. Kendin gör. Hangisi hoşuna giderse onu al. Kullanacak olan sensin bizim dediklerimiz sadece öneri. Karar sana ait.

Ben LG G2 kullanıyorum. Kullanan birçok insan var burada. Sorun olursa sor, cevaplarız. Bu arada ikna olman için önceden aldığım şu ekran görüntüsünü atayım:
2014-06-16-17-38-27.png

Ben LG G2 kullanıyorum. Kullanan birçok insan var burada. Sorun olursa sor, cevaplarız. Bu arada ikna olman için önceden aldığım şu ekran görüntüsünü atayım:
Eki Görüntüle 39278
Burada herkez ne isterse önerir, sonuçta telefon alacak insan her türlü kaynaktan zaten araştırma yapar, ben bunun bir ceza sebebi olduğunu düşünmüyorum, yöneticilerin bu konuda daha hassas olmaları lazım, general mobile önerildi diye ceza verilmez, Umarım bu yorumu silmezsiniz.

Burada herkez ne isterse önerir, sonuçta telefon alacak insan her türlü kaynaktan zaten araştırma yapar, ben bunun bir ceza sebebi olduğunu düşünmüyorum, yöneticilerin bu konuda daha hassas olmaları lazım, general mobile önerildi diye ceza verilmez, Umarım bu yorumu silmezsiniz.
Üstteki yorumu da okumanızı tavsiye ederim. Yanlış bilgilendirme ceza sebebidir. "GM iyi, al" demek de yanlış bilgilendirmektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı