Gmail hesap kurtarma nasıl yapılır?

Hocam bunu bana değil de herhangi bir lamera söyleyin zaten bunlar olduğu için device not recognized diye hata vermeye başladı eski cihazlarda açılmamışsa girişe izin vermiyor.

Doğrulayın hocam.
Doğruladım bu seferde kurtarmak istediğim mail adresine kod gönderelim mi diyor bide başka bir epostaya gönderelimmi diyor fakat ikisinede ben erişemiyorum..

Doğruladım bu sefer de kurtarmak istediğim mail adresine kod gönderelim mi diyor bir de başka bir epostaya gönderelimmi diyor fakat ikisine de ben erişemiyorum..

Başka bir epostaya gönderelim yapın hocam daha sonra oraya link gidecek epostanın @gmail uzantılı olmaması gerektiğini biliyorum yine de bakın hocam siz oluyorsa herhangi bir yakınınızın Gmail hesabını girin.

Doğrulama kodu almak için öncelikle dor••••••@gmail.com hesabınıza eklediğiniz kurtarma e-posta adresini onaylayın

Fakat bu e postayı hiç bilmiyorum.

Başka yöntem dene diyince böyle bir şey çıkıyor

Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız. Google bu bilgileri, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ister.
Hesabınızı kurtarmak için gösterilen her soruyu yanıtlamayı tekrar deneyin.

Doğrulama kodu almak için öncelikle dor••••••@gmail.com hesabınıza eklediğiniz kurtarma e-posta adresini onaylayın.

Fakat bu e postayı hiç bilmiyorum.

Başka yöntem dene deyince böyle bir şey çıkıyor.

Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız. Google bu bilgileri, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ister.
Hesabınızı kurtarmak için gösterilen her soruyu yanıtlamayı tekrar deneyin.

Hocam o zaman tek çare kalıyor Google mail yollayacağız oda olmazsa maalesef başka bir çözüm yok legal olarak illegal olarak isterseniz ücret karşılığı yapanlar var referans olabilirim.

Geri
Yukarı