Elektronik GMK67 Klavye Kiti Vergi Dahil 1427 TL!

afkybnds

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Küçük klavye istiyorsanız ve 2000-3000 TL arası bütçeniz varsa alabileceğiniz en iyi kit olan GMK67 şu an AliExpress'te Süper Fırsatlar kısmında indirimde. Direkt linkten almak yerine süper fırsatlar kısmından alırsanız bu fiyata geliyor, ya da ilk hesap indirimi ve mağaza kuponları da kullanabilirsiniz.
  • Klavye 3 modlu, 2 4GHz kablosuz, Bluetooth ve kablolu mod.
  • Özelleştirilebilir RGB (South facing)
  • Metal ve adımlı knob
  • Windows ve Mac modu
Ben de aldım yakında gelecek, incelemesini yazarım. Yine aynı markanın GMK87 modelini kullanıyorum ve acayip memnunum. Satıcı da gayet hızlı gönderiyor, önceki siparişim 9 günde gelmişti.

Zuoya klavyelerde genelde çok fazla ses sönümleyici köpük ve film kullanıldığında ilk taktığınızda Switch'lerden bazıları çalışmazsa panik yapmayın çünkü muhtemelen temassızlık olmuştur ve düzeltebilirsiniz. Switch'leri takmadan önce Switch'lerin "stem"lerinin geçeceği orta noktalar için IXPE köpük üzekalem gibi bir şeyle delik açabilirsiniz.

70 tane Switch ve keycap seti için 1k-1.5k arası bütçe ayırmanız yeterli olacaktır.

Screenshot_20240305-110251_1.png

Sizce gmk67 alıp klavye toplamak mı yoksa AK820 Pro mu?
Ak820 switchlerini denemediğim için bir şey diyemem ama üzerindeki keycapler iyi değil diye biliyorum yine ekstra harcama çıkacaktır eğer tok sesli pbt keycap istiyorsan.

Ben olsam GMK67 derdim, yakında GMK67 ve AK992 kargolarım gelecek incelemelerini yapacağım oradan bakabilirsiniz karar vermek için. GMK67 çok daha modlu geliyor bu arada, sesi daha iyi, bence tamamen custom toplamak en iyisi.

AK820 Switch'lerini denemediğim için bir şey diyemem ama üzerindeki keycapler iyi değil diye biliyorum yine ekstra harcama çıkacaktır eğer tok sesli PBT keycap istiyorsan.

Ben olsam GMK67 derdim, yakında GMK67 ve AK992 kargolarım gelecek incelemelerini yapacağım oradan bakabilirsiniz karar vermek için. GMK67 çok daha modlu geliyor bu arada, sesi daha iyi, bence tamamen Custom toplamak en iyisi.

Keycapda sorun değil ileride değişiririm zaten. Peki sence düz AK820 modeli mi yoksa AK992 mi?

Keycapda sorun değil ileride değişiririm zaten. Peki sence düz AK820 modeli mi yoksa AK992 mi?
İstediğin klavyenin boyuna bağlı, ben AK992'yi tam boy diye aldım ve zaten switchleri/keycapleri değiştireceğim, ürün gelince kalitesini incelemede yazarım zaten.

Eğer aynı şekilde switch ve keycap değişimi yapacaksan ikisi de taban olarak iyi, modlama gerekebilir bir tek, ekstra köpük, ağırlık eklemesi vs. gibi. İkisi de gayet iyi klavyeler, bir tek dediğim gibi keycap ve switchler çok iyi değil sadece.

Hocam G413 SE TKL sipariş vermiştim şimdi geldi açtım. İyi mi yaptım sizce?
Özelliklerine baktım ama NKRO yok, 6 tuşa kadar ghosting önleme var, RGB yok sadece beyaz aydınlatma, hot swap değil, klavyede tuşların etrafını saracak bir shell de yok bence görsel olarak zayıf, knob ya da ekran da yok ve kablolu, bence bu fiyata iyi değil. Kablolu alacaksanız Ajazz var zaten bu fiyatlara, onlar daha alınabilir.

Kısaca değeri 600-800 TL olabilecek bir klavyeyi sırf marka ismi var diye 2-3 katına satıyorlar. Çok üst fiyatlara çıkılmadıkça marka olan ürünler alternatiflerine göre çok zayıf kalıyor maalesef.

Fiyat normal hocam.

Ben bu satıcıyı öneririm, daha güvenli. Ve daha çok satışı var.

Ayrıca ürün çok kaliteli, 5 6 aydır kullanıyorum.

Switch'leri takmadan önce Switch'lerin "stem"lerinin geçeceği orta noktalar için IXPE köpük üzekalem gibi bir şeyle delik açabilirsiniz.
Switch kendi deliyor zaten hocam.

Fiyat normal hocam.

Ben bu satıcıyı öneririm, daha güvenli. Ve daha çok satışı var.

Ayrıca ürün çok kaliteli, 5 6 aydır kullanıyorum.

Switch kendi deliyor zaten hocam.
Sizin attığınız satıcıda kuponla bile 1550 TL ediyor, kuponsuz 150 TL daha pahalı.

Attığım linkteki satıcıdan GMK87 aldım, yorumlar da tamamen pozitif ve kargo 9 günde geldi, çöpe 150 TL atmaya gerek yok.

Ürün güzel zaten, dediğim gibi GMK87 kullanıyorum, bu da gelecek yakında.

Senin aldığın IXPE layer olmayan önceki revizyondur muhtemelen, yenilerde ekstra katman var ve takarken zorluyor, pinler bükülebiliyor o yüzden ayrıca delik açmak iyi bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı