Çözüldü God of War: Ragnarök PS5 sürüm ile PS4 sürüm arasında ne gibi farklar var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samet29

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 Rtx 3060 16 Gb ram
PS5'im var. GoW Ragnarok alacağım fakat PS5 versiyonu ile PS4 versiyonu arasında 100 TL fark var. Bu fark vermeye değer mi? PS5'te PS4 sürümü oynamak sıkıntı yaratır mı?

Çözüm
PS5'im var. GoW Ragnarok alacağım fakat PS5 versiyonu ile PS4 versiyonu arasında 100 TL fark var. Bu fark vermeye değer mi? PS5'te PS4 sürümü oynamak sıkıntı yaratır mı?

PS4 sürümünü alırsam oyunu 30 FPS oynarsın ama PS5 sürümünü alırsan 60 FPS oynarsın. Yani kısaca PS4 sürümünü alırsan oyunu PS4'te gibi oynarsın. PS5 sürümünü almak daha mantıklı ve PS5 sürümünü alırsanız oyunu 4K 60 FPS oynayabilirsiniz.

PS4 sürümünü alırsam oyunu 30 FPS oynarsın ama PS5 sürümünü alırsan 60 FPS oynarsın. Yani kısaca PS4 sürümünü alırsan oyunu PS4'te gibi oynarsın. PS5 sürümünü almak daha mantıklı ve PS5 sürümünü alırsanız oyunu 4K 60 FPS oynayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PS4 Pro ve diğer PS4'ler için bildiğim kadarıyla 60 FPS desteği yok. Ancak PS4 Pro, çözünürlük anlamında Slim ve Fat'a göre kesinlikle daha üstün bir oynanış sunacaktır. Ama sizin durumunuz farklı, siz PS5'e sahip olduğunuz halde PS4 sürümü almayı düşünüyorsunuz, çok mantıksız. 4K 60 Kare deneyimi paha biçilemezdi benim için. PS5 sürümünü alınız. 100 TL çok para değil bu devirde.

PS4 Pro ve diğer PS4'ler için bildiğim kadarıyla 60 FPS desteği yok. Ancak PS4 Pro, çözünürlük anlamında Slim ve Fat'a göre kesinlikle daha üstün bir oynanış sunacaktır. Ama sizin durumunuz farklı, siz PS5'e sahip olduğunuz halde PS4 sürümü almayı düşünüyorsunuz, çok mantıksız. 4K 60 kare deneyimi paha biçilemezdi benim için. PS5 sürümünü alınız. 100 TL çok para değil bu devirde.

100 TL çok değil de 400 zaten vermek istemediğim bir ücret. Bir de üstüne 100 TL vermek hiç istemiyorum. Benim için 4K önemli değil ama 60 FPS yoksa mecbur PS5 sürümü alacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı