Gönüllü Mod ve Süpermod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılan çok fazla insan yok, çünkü forumlarda vakit geçiren işsiz insanlar genelde 15-18 yaş arası insanlar oluyor. :D 20 Yaş üstü insanlara çok daha az rastlanır.

Technopat'a tavsiyem 20 yaş yerine 18 yaşa indirsinler sınırı, zor bulurlar yoksa.

Ayrıca bilginin yaşı yoktur, 13 yaşındaki birisi bile herkesten daha çok bilgiye sahip olabilir.

Ama en önemlisi Türkçe bilmesi tabi.

Bence kuralları uygulamak yetmez. Karakter olarak yenilikçi, saygılı, sevecen ve mantıklı birisi olması lazım. Sadece konu konu gezmek ve ceza vermek olmaz değil mi? Konuları gerektiği yerlere koyan toparlayan biri olması lazım.

Bence kuralları uygulamak yetmez. Karakter olarak yenilikçi,saygılı,sevecen ve mantıklı birisi olması lazım. Sadece konu konu gezmek ve ceza vermek olmaz değil mi? Konuları gerektiği yerlere koyan toparlayan biri olması lazım.

Beni tarif etmişsin. Kendimi gördüm o yazıda. Tamam dövmeyin fazla ısrar etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben katılmayı isterdim. Ancak Recep Abi daha önce ki moderatörlük alımında benim YGS sınavım var dememden ötürü kabul etmemişti. Yine başvuru yaparsam aynı şeyi söyleyeceğini bildiğim için sesimi çıkarmıyorum bu kez. :)

Başvuru yapmak isterdim ama ne yazık ki mesaj sayım 500 değil, Skype kullanıyorum lakin eski kameram Windows 8'de çalışmadığı için yeni kameramı 1 ay içerisinde almayı düşünüyorum, bu ikisi dışında diğer kriterleri sağlıyorum. Şuan Samsun'dayım (Okuyorum) ama normalde ikametim İstanbul, isterseniz tatil zamanlarında İstanbul'a gelince yüz yüze de görüşebiliriz.

Ben katılmayı isterdim. Ancak Recep Abi daha önce ki moderatörlük alımında benim YGS sınavım var dememden ötürü kabul etmemişti. Yine başvuru yaparsam aynı şeyi söyleyeceğini bildiğim için sesimi çıkarmıyorum bu kez. :)

1 ayın kaldı, ben de olsam ben de kabul etmem.

Şartlar çok sınırlayıcı oldu sanırım. Herkesi kontrol altında tutacak bir Gandalf gerek. Orkun sanırım seçilmiş kişi olacak. Sonrasında şartları esnetip yakın zamanda yeni görevlileri göreceğiz.

Yaş 22.
4 adet ceza var.
6 aydır üyeyim.
Skype'ı 'kullanıyorum'.
Kamera var.
Bilgisayar parçaları konusunda meraklıyım ve çoğu kişiye yardımcı olabilecek kadar çok bilgiye sahip olabildiğimi düşünüyorum.

Her şey tamam, ancak mesaj sayısından kaybediyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı