Gördüğünüz en garip rüya

Ben başlayayım. Ben rüyamda bildiğiniz tren istasyonunda başladı. Sonra işte nedendir bilmem gittim güçlü bir bomba yerleştirdim. Geçtim içeri televizyona izlemeye başladım. Sonra ablam geldi ben gidiyorum dedi. Gitti, sonra tam televizyon izlerken bomba bir anda patladı. Bir anda gökyüzüne gittim ve öldüm. Güzel bir histi şahsen ama sonra duyabileceğim en yüce ses bana soru sormaya başladı. Ben de korkudan uyandım. Ter içindeydim. Sabahın 4:30'u, 9:30'a kadar canlı dersi bekledim.

Tabutun içindeydim kurtulmaya çalışıyordum bağırıyordum. Bundan kötü rüya yokdur.

Bizim oradaki caddede akşam geziyordum. Arkamda Robert Downey Jr. Chris Evans ve Chris Hemsworth geçiyordu. Hızlı hızlı caddenin sonundan başına doğru koşuyorlardı. Evans ve Hemsworth ile konuşabildim fakat Robert Downey Jr. gözden kaybolmuştu. Hatta Hemsworth ile tokalaşmıştım. Uyandığımda kendi kendime "Bu ne lan?" dercesine boş boş bakmıştım.

Anlık olarak ben:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı