Görev Yöneticisi yanlış kullanım gösteriyor

KeremYanmaz96

Hectopat
Merhaba 1-2 haftadır kullanımlarımı bakıyor görev yönetici ile oyun içindeki kullanım farklı gözüküyor. MSI Afterburner ile GeForce Experience aynı kullanımlarını gösteriyor oyunda ama Görev Yöneticisi farklı gösteriyor hangisine inanayım şaştım sadece Rust'ta da değil değir oyunlarda da farklı gösteriyor Görev Yöneticisi anlamadım gitti sizce hangisi doğru ya da bu sorunu nasıl düzeltirim?

Adsız 1.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de i5 12400 var Windows 11 kullanıyorum Görev Yöneticisi +MSI Afterburner doğru gösterirken GeForce Experience sürekli düşük kullanım gösteriyor. Ancak testlerde tüm çekirdekleri kullanırsam öyle doğru kullanım gösteriyor.

Durumu 2 ay önce NVIDIA ile paylaştım. Bir üst ekibe aktardılar orada ise durumun normal olduğunu söyleyip bir daha cevap vermediler. GTA V BF5 tüm oyunlarda CPU kullanımı %2/%5 olması normal olmadığını anlatamadım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    104,2 KB · Görüntüleme: 11
Ben de i5 12400 var Windows 11 kullanıyorum Görev Yöneticisi +MSI Afterburner doğru gösterirken GeForce Experience sürekli düşük kullanım gösteriyor. Ancak testlerde tüm çekirdekleri kullanırsam öyle doğru kullanım gösteriyor.

Durumu 2 ay önce NVIDIA ile paylaştım. Bir üst ekibe aktardılar orada ise durumun normal olduğunu söyleyip bir daha cevap vermediler. GTA V BF5 tüm oyunlarda CPU kullanımı %2/%5 olması normal olmadığını anlatamadım.

Aynı sıkıntı İkimizdede hocam peki düzeltebilinizmi ya da sizce hangisi doğru benim GeForce ile MSI aynı gösteriyor ama Görev Yöneticisi farklı gösteriyor ne yapmalıyım hocam.

Geri
Yukarı