Çözüldü "Görev Yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Görev Yöneticisi'ni açmaya çalıştığımda "Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı." yazdı. Administrators vs. uğraştım. Bilgisayarı yeniden başlattım ama hala olmadı. Virüs taraması vs. yaptım, zaten internetten hiçbir şey indirmiyorum. Nasıl açabilirim? Şimdiden teşekkürler.

görev yöneticisi.PNG

Ekran Görüntüsü (932).png

Ekran Görüntüsü (933).png

Çözüm
REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

Hocam bunu CMD yi yönetici olarak açıp denermisiniz.
Görev Yöneticisi'ni açmaya çalıştığımda "Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı." yazdı. Administrators vs. uğraştım. Bilgisayarı yeniden başlattım ama hala olmadı. Virüs taraması vs. yaptım, zaten internetten hiçbir şey indirmiyorum. Nasıl açabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1219837

Eki Görüntüle 1219838

Eki Görüntüle 1219839
virüsle alakası olmayabilir

Eki Görüntüle 1219837

Eki Görüntüle 1219838

Eki Görüntüle 1219839
pro mu home mu kullanıyorsun?

Geri
Yukarı