Görev yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası

harun101010

Hectopat
Daha fazla  
Görev yöneticisine girmek istediğimde böyle bir sorunla karşılaşıyorum. İnternette aradım ancak kayıt defterine gir diyorlar o da devre dışı bırakılmış. Aygıt yöneticisine giriyorum dışarı atıyor. Sorun nedir arkadaşlar ?

Hayır sorun devam ediyor. İşletim sistemim windows 10. Virüs bulaşmış olma ihtimali az ama yinede deniyeyim. Hangi programı önerirsiniz ?

İnternetten bazı çözümlere bakıyorum ancak mesela komut yöneticisine bile komut giremiyorum.

aynen bende onu dicektim basit bir trojen kayıt defterini acamamanın sebebide o :D çünki senin bu sorunu çözmeni istemiyorlar.
Fakat güzelce tarattıktan sonra
Başlat/Çalıştır/gpedit.msc
açılan bölümde "kullanıcı yapılandırması" sekmesine girin ordan "yönetim şablonları" klasörüne girin.
açılan klasörde "sistem" bölümünde "Ctrl+alt+del" seçeneklerinde görev yöneticisini devre dışı bırak seçeneği var bunu "YAPILANDIRILMADI"olarak ayarla sonun düzelecetir
Kolay gelsin

@harun101010 Ayriyetten yapamassan bana özelden ulaş teamviewer aracılığıyla sana yardımcı olurum

Şuan sistemi geri yükledim. Sorun düzeldi. Ancak sanırım virüs var hala.

Her girdiğim klasörde o klasörden tekrar var siliyorum tekrar geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    52,8 KB · Görüntüleme: 1.569
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    28,8 KB · Görüntüleme: 1.460
sistemi geri yüklemen sana zaman tanır fakat virüs halan mevcutsa tekrar aynı yapılandırmayı uygulaması an meselesi eset veya windows security indir ve acilen bi tarat

Nasıl bir virüs olduğunu bilmiyorum ama Malwarebytes Anti-Malware'yi denemeni tavsiye ederim. Buda olmazsa tertemiz bir format atmanı öneririm.

Sistem geri yüklemeyle sistemini berbat etmiş durumdasın. Yine de öneri yapayım. İmzamdan KIS 2016 indir, yükle, güncelle, tarat.
Yüklemene izin vermezse msconfig'den ms hariç hepsini devre dışı bırak yeniden başlat pc'yi sonra yükle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı