Görev yöneticisinde bir sürü Ethernet var

canomcum

Femtopat
Daha fazla  
1710516713567.png

Bu neden böyle ve son gunlerde masaüstüne falan dosya ayıklamak çok uzun sürüyor. Virus olabilir mi? Format atmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
O gördüklerin sanallaştırma programı olan VMware'in ethernet sürücüleri. Bir sanal makine kurduğun zaman sanal makinende internet kullanmanı sağlıyorlar.

Dosya ayıklama konusuna gelecek olursak, herhangi bir yerden şüpheli bir şey indirdin mi ki?

O gördüklerin sanallaştırma programı olan VMware'in Ethernet sürücüleri. Bir sanal makine kurduğun zaman sanal makinende internet kullanmanı sağlıyorlar.

Dosya ayıklama konusuna gelecek olursak, herhangi bir yerden şüpheli bir şey indirdin mi ki?

Geçenlerde bir oyunun modlu versiyonunu indirmiştim ondan sonra böyle olmaya başladı bilgisayar açılırken falan görev cubugundaki simgeler cok gec gelıyor falan.

Geçenlerde bir oyunun modlu versiyonunu indirmiştim ondan sonra böyle olmaya başladı bilgisayar açılırken falan görev cubugundaki simgeler cok gec gelıyor falan.

Şüpheli yazılım kurmuş olma ihtimalin var, ne indirdiğini tam olarak bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Baktın kurtaramıyorsun yedeğini al format at geç, çok da uğraşmaya gerek yok :)

Geri
Yukarı