Görev Yöneticisi'ni kapatınca fan kullanımının artması

joshamwerk

Kilopat
Yer
Londra
RAM
8 gb ddr4 2666 mhz
SSD veya HDD modeli
512 gb m2
Ekran kartı
1650 ti
İşlemci
İ5 10300h
Arkadaşlar merhaba. Herhangi işlem yaparken CPU kullanımı yaptığım işlem dışında artıyor ve fan kullanımı artıyor. Fakat Görev Yöneticisi'ni açtığımda CPU kullanımı düşüyor ve buna bağlı fan kullanımı da azalıyor. Gereksiz CPU kullanan uygulamayı tam olarak da yakalayamıyorum çünkü Görev Yöneticisi'ni açar açmaz ben göremeden kullanımı düşüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 haftadır bende de var aynı sorun Görev Yöneticisi'ni açtığımda kapandığı için ne olduğunu da göremiyorum tabii o yüzden millettin dediği gibi yaptım ve Malwarebytes ve Avira kurdum DOS'da kodlar yazdım bir çözüm olmadı Görev Yöneticisi harici çalışanları görme programı aradım onu da bulmadım. Bugün aklıma geldi netlimiter var hangi programın ne kadar internet kullandığını falan gösteriyor virüsse internete bağlanması lazım ve bilmediğim ıntegrity adıda bir uygulama internet kullandı klasörü aç dedim roming içinde ıntegrity diye bir klasör içinde bu vardı sil dedim kullanılıyor dedi silmedi Görev Yöneticisi'ni açtım ve açınca kendini kapadığından tekrar sil dediğimde silindi. Şu anda sorunum yok gibi 3 saattir PC sakin.

Yeni konular

Geri
Yukarı