Görseldeki logo tasarımı nasıl?

Hamc

Decapat
Instagram'daki sayfam çizgi roman karakterlerine, film - dizilere ve oyun dünyasına ait editler yapıyorum. Sorum basit. Sizce profil fotoğrafı nasıl? Önerilerinizi nedir?

1691511529543.jpeg

Basit ve hazır logolara benzemiş. Günümüzde artık daha çok logoya ismi direkt yazmaktansa keskin hatlarla baş harfi yazılıyor. Atıyorum "BK" falan, ona göre tasarım oluşturuluyor.

Instagram'daki sayfam çizgi roman karakterlerine, film - dizilere ve oyun dünyasına ait editler yapıyorum. Sorum basit. Sizce profil fotoğrafı nasıl? Önerilerinizi nedir?

Eki Görüntüle 1894830
Her ne kadar guzel ve sade olursa olsun, bu profil fotografinizin kucuk bir sekilde gorulecegini unutmayin. Kucuk boyuttayken bile okunabilir ve anlasilabilir olmasi lazim. Kenarlardaki cizgileri ve simgeleri kaldirin, en ortaya GoH yazin. Photoshoptan yaptiysan yazinin Tracking degerini dusurun, mumkunse her harfi ayri ayri katmanlara bolun ve hepsine drop shadow ekleyin.

Her ne kadar guzel ve sade olursa olsun, bu profil fotografinizin kucuk bir sekilde gorulecegini unutmayin. Kucuk boyuttayken bile okunabilir ve anlasilabilir olmasi lazim. Kenarlardaki cizgileri ve simgeleri kaldirin, en ortaya GoH yazin. Photoshoptan yaptiysan yazinin Tracking degerini dusurun, mumkunse her harfi ayri ayri katmanlara bolun ve hepsine drop shadow ekleyin.
Canva'dan yapıyorum.

Güzel değil. Yazı içerikli logo olmaz. Renk seçimi göze güzel gelmiyor. Vektörler çok salaş, 10 yıl öncesinden kalmış. Yazdıklarım kişisel bir hakaret değil, sadece bu logo eski konsept bir logo. YouTube'da logo nasıl yapılır neye benzer eğitimleri vardır.

Geri
Yukarı