Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti

Windows 8 kullanma, Windows 8.1.3 kur bakalım ne olacak. Kurulum esnasında internete bağlı ol. Ayrıca ekran kartı, ve anakart BIOS'unu güncelle. Aida64 programı ile boşta ve oyundayken sıcaklıkları kontrol et. Yine sorun düzelmezse o sistem servislik.

Aida64 için:

Downloads | AIDA64

Windows 8.1.3 için:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal
Win8.1 'e önceden'de geçmiştim bu bilgisayarda sistem kararsızlaşıyor ondan win8 kullanıyorum geçmeden önce bios güncelleyip deniyim bios driverını nerden bulabilirim en güncelini?

Dediklerimin hepsini uygulayın sıcaklıkları da kontrol edin demiştim. Aida64 ile BIOS sürümlerini karşılaştırın, güncel mi değil mi kontrol edin.

Güncel BIOS'unuz için:

www.acer.com.tr: Sürücüleri ve Kılavuzları İndir | Acer Resmi Sitesi

BIOS nasıl güncellenir öğrenmek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediklerimin hepsini uygulayın sıcaklıkları da kontrol edin demiştim. Aida64 ile BIOS sürümlerini karşılaştırın, güncel mi değil mi kontrol edin.

Güncel BIOS'unuz için:

www.acer.com.tr: Sürücüleri ve Kılavuzları İndir | Acer Resmi Sitesi

BIOS nasıl güncellenir öğrenmek için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bios güncellemesi yaptım ama sonuç aynı Win8.1 güncellemesi yapacağım ama yine aynı olacak, başka bir çözüm var mı acaba bildiğiniz ?
Edit: Sıcaklık değerleri =

ScreenShot_20150124192304.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen okumayı biliyor musun ? İlkokulda öğrettiler mi ? Sana defalarca sıcaklıkları kontrol et dedim. Yarım yamalak cevap veriyosun.

Bu sıcaklıklar boşta böyle ise işlemci sıcaklığı fazla. Termal macun yenilesinler, temizlik yapsınlar. Windows 8.1.3 kurduktan sonra sorun devam ediyorsa, o sistem de sorunlar var belli. Servise yolla bi baksınlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı