Göz Ardı Et Özelliği

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Göz ardı ettiğim kişilerin beni görmesi, hatta benim açtığım konuya mesaj yazabilmesi saçma değil mi? Beni başka konularda görmeleri vb. kabul edilebilir de, kişi gelip açtığım konuya mesaj atıyorsa onu göz ardı etmemin ne anlamı kalıyor? Bir nevi engellemek olduğunu moderatör belirtmiş.
Bir nevi engellemek.

Onun aldığı cezayı sen göremezsin. Ayrıca rapor ettiğin zaman o an işleme alınacak diye bir şey yok. Mesela bazı anlar oluyor 30 yeni konu, 10 yeni rapor oluyor. Mecburen raporlar ikinci planda beklemede kalabiliyor. Ayrıyetten sen gereksiz mesaj olduğunu düşünebilirsin ama inceleyen moderatör senle aynı fikirde olmayabiliyor.

Evet haklısın gereksiz mesaj atan çok var ama her rapora olumlu cevap verilemez.

Çok şükür kara listeye aldığım bir kullanıcı olmamış :) Alakasız yorum yapanlar ile ikili iletişime fazla girmemeye özen göstersen yeterli aslında.
En mantıklısı. Tartışmakla sonuca erişemiyorsun çünkü. Hakaret olmadığı sürece sallayıp geçmek gerek.

Çok şükür kara listeye aldığım bir kullanıcı olmamış :) Alakasız yorum yapanlar ile ikili iletişime fazla girmemeye özen göstersen yeterli aslında.

Bir sorunum oluyor, cevap bekliyorum. Bildirim geldiğini görünce hevesleniyorum. Sonuç, tamamen boşluk. Örnek, ben adama saat neden geride kalıyor diyorum. Adam gelmiş bana bir saat şu kadar saniyedir, saatin kolları vardır, su geçirmez özellikli olabilir diyor. Daha da kötüsü konuya yeni bir şey yazıldığında ben her sefer açıp bu adamın yazdığı şeyi okuyorum, defalarca. Bunun bir anlamı olduğunu sanmıyorum.

@painkiller
Bende 20'ye yakın kişi var orda:) Biraz ben de arkadaşın düşündüğü gibi olsa düşünmedim değil. Uzun uzun boş yazan insanlarla uğraşacağıma diyorum al listeye bir daha görme temiz😇

@Silinen üye sonuna kadar katılıyorum. Boş ve gereksiz konu dışı mesaj atan çok var. Tartışmak istemiyorsan kullanabilirsin tabii bu özelliği. Fakat gerçekten gereksiz veya konu dışı, konuyu kirleten dağıtan bir mesaj olduğunu düşünüyorsan direkt raporla. Raporlar okunmuyor gibi düşünmeyin. Ama raporladıktan 30 saniye sonra moderatörler raporlara bakmıyor diye de mesaj yazmayın:) Cidden yoğunluk çok olabiliyor bazen.

Not: Bu yaşanmış bir olaydır:) Bu konu için demiyorum:)

Ben seviyorum bu özelligi, henüz kimseye kullanmadim ama benden rahatsiz olan insanlara hemen bu özelligi hatirlatiyorum. Kim söylem ve yorumlarimdan rahatsizsa beni engellesin, hic alinmam yani :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı