Goley tarzı eski futbol oyunu nedir?

Dscwn

Hectopat
Arkadaşlar oyuncular maksimum 5 yıldıza sahip olabiliyordu. Kendi klübünü ve oyuncularını oluşturabiliyordun. Orijinal kulüpler ve oyuncular yoktu lisans olmadığı için. 2011 öncesi garanti ama 2009 önceside olabilir çıkış tarihi. Karakteri kontrol ederken önünde nereye gidiceğini gösteren ok oluyordu. Çok küçükken oynuyordum işte maksimum bunları hatırlıyorum. Karakterlerin kafaları yuvarlak ve büyüktü ve offline bir oyundu sanırsam. (En azından ben offline oynuyordum sürekli.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyuncular maksimum 5 yıldıza sahip olabiliyordu. Kendi klübünü ve oyuncularını oluşturabiliyordun. Orijinal kulüpler ve oyuncular yoktu lisans olmadığı için. 2011 öncesi garanti ama 2009 önceside olabilir çıkış tarihi. Karakteri kontrol ederken önünde nereye gidiceğini gösteren ok oluyordu. Çok küçükken oynuyordum işte maksimum bunları hatırlıyorum. Karakterlerin kafaları yuvarlak ve büyüktü ve offline bir oyundu sanırsam. (En azından ben offline oynuyordum sürekli.)

Hangi yıldı hocam web üstünden mi, yoksa kurulu şekilde mi? Football Tactics&Glory olabilir belki onu anımsattı

Arkadaşlar oyuncular maksimum 5 yıldıza sahip olabiliyordu. Kendi klübünü ve oyuncularını oluşturabiliyordun. Orijinal kulüpler ve oyuncular yoktu lisans olmadığı için. 2011 öncesi garanti ama 2009 önceside olabilir çıkış tarihi. Karakteri kontrol ederken önünde nereye gidiceğini gösteren ok oluyordu. Çok küçükken oynuyordum işte maksimum bunları hatırlıyorum. Karakterlerin kafaları yuvarlak ve büyüktü ve offline bir oyundu sanırsam. (en azından ben offline oynuyordum sürekli.)

Mobil de mi hocam bu oyun olabilir

Mobil oyun mu ?

Mobil değil arkadaşlar.

New star soccer olabilir mi?

Mobil de mi hocam bu oyun olabilir.

Hangi yıldı hocam web üstünden mi, yoksa kurulu şekilde mi? Football tactics&glory olabilir belki onu anımsattı.

Kuruluydu hocam.

Hangi yıldı hocam web üstünden mi, yoksa kurulu şekilde mi? Football tactics&glory olabilir belki onu anımsattı.

2009 öncesi çıktı hocam.

Yok mu bilen?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı