Çözüldü Google Asistan nasıl tamamen kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skeiry

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, cihazım Samsung Galaxy A54. Bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken vs. Google asistan kendi kendine açılıp işimi bölüyordu be nde Google Asistan'ı kapattım fakat şimdi de ekranda Google Asistan'ı açmak ister misiniz diye bildirim gelip işimi bölüyor. Bunu tamamen kapatmanın bir yolu yok mu? Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba, cihazım Samsung Galaxy a54. Bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken vs. Google asistan kendi kendine açılıp işimi bölüyordu be nde Google Asistan'ı kapattım fakat şimdi de ekranda Google Asistan'ı açmak ister misiniz diye bildirim gelip işimi bölüyor. Bunu tamamen kapatmanın bir yolu yok mu? Yardımcı olur musunuz?

Uygulamalar oradan varsayılan uygulamalar.
Dijital asistan uygulamasını oradan kapatın.
Arkadaşlar merhaba, cihazım Samsung Galaxy a54. Bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken vs. Google asistan kendi kendine açılıp işimi bölüyordu be nde Google Asistan'ı kapattım fakat şimdi de ekranda Google Asistan'ı açmak ister misiniz diye bildirim gelip işimi bölüyor. Bunu tamamen kapatmanın bir yolu yok mu? Yardımcı olur musunuz?

Uygulamalar oradan varsayılan uygulamalar.
Dijital asistan uygulamasını oradan kapatın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı