Google Chromecast TV box vs Xiaomi TV box 4K

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba. Bu hafta bu ikisinden birini almayı düşünüyorum ama kararsızım. Google TV box daha iyi gibi geldi ama emin değilim. Sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi 4K daha iyi bence kullanıyorum gayet de iyi bir hatası vs yok Google'ı kullanmadım ama arayüüzü olsun vs Google tavsiye etmem

Güç ve hafıza olarak hangisi daha iyidir? Peki? Bir de telefonla bağlantı konusunda hangisi daha iyi?

Kağıt üzerinde Mi Box daha iyi ama her şey donanımla olmuyor. Portlar olarak Mi Box da önde.

2 senedir Xiaomi kullanıyorum, 3-5 defa elektrik kesildi ama hiç böyle hata olmadı bende.

YouTube'dan bir sürü inceleme izledim. Evet memnun olan da var ama hata videolarına almamama yetecek kadar karşılaştım. Mi Box'ın, Türkiye'de Google chromecast dışında muadili yok maalesef.

Arayüz olarak Google daha akıcı geldi ama bir süre sonra donmaya başlar mı diye tedirginim.

Kağıt üzerinde Mi Box daha iyi ama her şey donanımla olmuyor. Portlar olarak Mi Box da önde.

YouTube'dan bir sürü inceleme izledim. Evet memnun olan da var ama hata videolarına almamama yetecek kadar karşılaştım. Mi Box'ın, Türkiye'de Google chromecast dışında muadili yok maalesef.
Herhalde Xiaomi Mi Box TV 4K alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı