Google Drive ile Hotmail'den dosya paylaşmak

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Google Drive ile Hotmail adresimden Kaspersky'ye 3 belgeyi gönderemedim, bu nedenle daha 417 gün sürem olan virüs programımı etkinleştiremiyorum, yazdığım yazılar gidiyor ama eklenti ulaşmıyor, sanırım klasör boyutu fazla,
Google Drive ile araya ben hiç girmeden doğrudan almalarını nasıl sağlarım, bu konuda YouTube'da birçok video izledim ama hiçbisinden bir şey anlayamadım.

Örneğin baktım, benim bilgisayarımdaki Google drvede birkaç kullanıcı eklemişim ama simdi bunu nasıl yaptığımı hatırlayamıyorum.
Aslına bakarsanız benim parasını ödeyeren belirli süreliğine kullanmak için satın aldığım bu virüs programı ve yanında verilen etkinleştirme şifresini her formatta neden kullanamıyorum, bunu da anlamış değilim, oysa my kasperden girdim baktım, benim üzerinde etkin yazılı daha 417 gün süre varyazılı Kaspersky Internet Security orada görünüyor.

Bu gönderme işlemini nasıl yapacağım konusunu detaylı anlatarak bana yardımcı olursanız inanın çok sevinirim.
Teşekkürler.

Ne tür dosyalar göndermeye çalışıyorsunuz?

İlgilendiğiniz için teşekkürler,
3 dosyayı bir klasöre koydum onu göndermek istiyorum,
Telefonda konuştuğum müşteri temsilcisi bana sizin böyle bir etkin programınızı göremedim faturasını gönderin dedi, ben bunu onların sisteminde buldum ve faturayı da ekleyerek biraz da sitemli bir yazı gönderdim, bana yazdıkları cevap yazısında göderdiğiniz mailde belge yok dediler, daha birçok yazışmalarımız oldu.
Ben onlara son gönderdiğim ve emaildeki gönderilenler bölümünden aldığım içinde eklerinde bulunduğu mailimi istedikleri ürünün satın aldığım faturasını, ve müşteri temsilcisinin göremedim dediği ve sistemlerinden ekran görüntüsünü aldığım toplam 3 belgeyi, bir klasöre koyarak göndermek istiyorum, ama sanırımmaile eklediğim belgelerin toplam boyutu 756 KB olduğu halde onlara ulaşmadan gidiyor.
Bu nedenle Google Drive ile göndermek istiyorum ama ben istiyorum ki, onlar direk benim Google driverimden yükleyebilsinler.
Bunu başaramadım. Olmuyor, yapamıyorum,
Teşekkürler.

Klasör halinde Drive'a yükleyebiliyorsunuz, onda sorun yok herhalde. Orada sorun yaşıyorsanız RAR halinde yükleyin Drive'a. Sonra klasöre/dosyaya sağ tıklayıp aşağıdaki yolu izleyin.

1715710306012.png

1715710342947.png

Sonra linki kopyalayıp Kaspersky ekibiyle paylaşın.

Klasör halinde Drive'a yükleyebiliyorsunuz, onda sorun yok herhalde. Orada sorun yaşıyorsanız RAR halinde yükleyin Drive'a. Sonra klasöre/dosyaya sağ tıklayıp aşağıdaki yolu izleyin.

Eki Görüntüle 2195622
Eki Görüntüle 2195624

Sonra linki kopyalayıp Kaspersky ekibiyle paylaşın.

Çok iyi anladım doostum, bunları yapabilirim, ama ben Hotmail'den göndermek istiyorum, burada drivere bakıyorum, karşıma sadece Gmail adresimi görebiliyorum, bunu nasıl yapabilirim, ayrıca benim hiçbir müdahalem olmadan onlar bu klasörü nasıl indirecekler.
Ne olur beni bu dertten kurtarın ki bilgisayarımdaki virüs programımı etkinleştirebileyim.

Çok iyi anladım doostum, bunları yapabilirim, ama ben Hotmail'den göndermek istiyorum, burada drivere bakıyorum, karşıma sadece Gmail adresimi görebiliyorum, bunu nasıl yapabilirim, ayrıca benim hiçbir müdahalem olmadan onlar bu klasörü nasıl indirecekler.
Ne olur beni bu dertten kurtarın ki bilgisayarımdaki virüs programımı etkinleştirebileyim.
Gösterdiğim adımlarla dosyayı herkese açık hale getiriyorsunuz. Böylece bağlantıya sahip herkes dosyaya erişebiliyor ve indirebiliyor. Hotmail'den Kaspersky'e e-posta atmak istiyorsunuz herhalde, anlattığım yolla elde ettiğiniz herkese açık Drive bağlantısını e-postanıza ekleyin. Onlar görüntüleyebilecektir.

Geri
Yukarı